lekarz Jacek Kapłański

specjalista Oddziału Ortopedii w Końskich

specjalista Oddziału Ortopedii w Końskich

Lekarz godny polecenia jak mało który, miły sympatyczny i zna siłę na rzeczy. Widać że gość jest lekarzem z powołania a nie jak 95% innych.

Lekarz godny polecenia jak mało który, miły sympatyczny i zna siłę na rzeczy.
Widać że gość jest lekarzem z powołania a nie jak 95% innych.

Bardzo dobry fachowiec ,dokładny .Słucha cierpliwie,odpowiada na wszystkie zadawane pytania.Pomógł skutecznie ,jedyny ortopeda którego polecam z czystym sumieniem.

Fachowa obsługa pełen profesjonalizm.Szczerze polecam.Wiecej takich specjalistów.Jeżeli kiedykolwiek potrzebowałbym pomocy ortopedycznej na pewno wybrałbym tego lekarza.

Specjalista godny polecenia. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Kompetentny, uprzejmy, zna się na swojej profesji.

Lekarz godny polecenia, kompetentny znawca swojego zawodu, pomógł mi skutecznie w schorzeniu kolan, cierpliwy lekarz, tłumaczy obrazowo i przekonująco.

Lekarz godny polecenia, kompetentny, rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania bez oznak zniecierpliwienia.

Bardzo mi pomógł 2 lata temu. Fachowiec o bardzo rzadkiej umiejętności słuchania a właściwie wsłuchania się w problem pacjenta. Polecam

Kompleksowe podejście do pacjenta. Sprawna diagnoza oraz wszystkie wyjasnienia odnośnie dalszych etapów. Jakość usług na wysokim poziomie.

Starannie i odpowiedzialnie zajmuje się pacjentem. Prawdziwy Fachowiec! Ufam i polecam innym znajomym!

Zna się na swoim fachu, pełen profesjonalizm, wie co ma robic. Więcej takich lekarzy, dawno nie spotkałem tak fachowej obsługi. Na pewno polecam.