lekarz Jacek Kazłowski

Kardiolog

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Niezwykle ciepły w kontakcie, a przy tym rzeczowy i bardzo kompetentny. Prawdziwy lekarz z powołania. Wizyta razem echokardiografią kosztuje mniej niż u innych znanych mi lekarzy samo echo. Jestem jego pacjentem od kilkunastu lat i nigdy się nie zawiodłem.

Wspaniały dobry lekarz i człowiek. Słucha uważnie pacjenta i przejmuje się jego stanem . Troszczy się i jest do dyspozycji chorego. Dokładny, życzliwy. Priorytetem jest dla niego zawsze pacjent i jego zdrowie. Bardzo mi pomógł. Pod opieką tego lekarza czuję się bezpiecznie .Jeżdżę z Mrągowa - ale przyjechałabym z drugiego końca Polski- bo takich lekarzy rzadko się spotyka. Lekarz z powołania ,specjalista i dobry człowiek

Wg mnie świetny gość i super lekarz. Jedyny minus jest taki, że przyjął mnie z godzinnym opóźnieniem (pewnie dlatego, że tyle ludzi do niego przychodzi). Polecam (ale mimo, że prowadzi zapisy na konkretną godzinę, radzę uzbroić się w trochę cierpliwości) :)

Polecam wszystkim tego specjalistę, potrafi trafnie postawić diagnozę oraz dostosować odpowiednie leki.

To najlepszy specjalista - z powołania. Oddaje serce za swojego pacjenta. Oby więcej takich osób w polskich szpitalach.

jak dla mnie rewelka. gość naprawdę wzbudza zaufanie. od razu robi echo i dopiero potem zaczyna dyskusję. wszystko wyjaśnia i tłumaczy po ludzku. koszt wizyty stosunkowo niski do czasu, jaki mi poświęcił - prawie 45 minut.

Niestety albo trafiałem na złe jego humory, albo on się do leczenia nie nadaje... Nie trafił z lekami i przez niego wylądowałem w szpitalu. Choroba serca to nie tylko nerwica na co ten pan tylko leczy! Ale żeby to wiedzieć wypadało by zbadać pacjenta, a nie tylko kasa, recepta i dowidzenia!!

Wspaniały lekarz i człowiek, który słucha pacjenta. Bardzo mi pomógł i wszystko wyjaśnił. Zrobił dokładne badanie. Szczerze mogę go polecić każdemu kto potrzebuje pomocy kardiologicznej

To jeden z najlepszych lekarzy, u których się leczyłem. Potwierdzam poprzednie komentarze. Rzeczywiście jest kompetentny. POLECAM

Leczę się u niego od lat. Jest niezwykle kompetentny i bardzo miły. Jest jednym z niewielu ostrołęckich lekarzy po których warszawscy profesorowie nie muszą niczego poprawiać. Profesor, u którego zafundowałem sobie prywatną konsultację (tak na wszelki wypadek) powiedział, że spokojnie mogę się zdać na Kazłowskiego. W OStrołece nigdy nie słyszałem o nim złych opinii. Bardzo polecam.