lekarz Jacek Kazłowski

Kardiolog

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Niezwykle ciepły w kontakcie, a przy tym rzeczowy i bardzo kompetentny. Prawdziwy lekarz z powołania. Wizyta razem echokardiografią kosztuje mniej niż u innych znanych mi lekarzy samo echo. Jestem jego pacjentem od kilkunastu lat i nigdy się nie zawiodłem.

Wspaniały dobry lekarz i człowiek. Słucha uważnie pacjenta i przejmuje się jego stanem . Troszczy się i jest do dyspozycji chorego. Dokładny, życzliwy. Priorytetem jest dla niego zawsze pacjent i jego zdrowie. Bardzo mi pomógł. Pod opieką tego lekarza czuję się bezpiecznie .Jeżdżę z Mrągowa - ale przyjechałabym z drugiego końca Polski- bo takich lekarzy rzadko się spotyka. Lekarz z powołania ,specjalista i dobry człowiek

Wg mnie świetny gość i super lekarz. Jedyny minus jest taki, że przyjął mnie z godzinnym opóźnieniem (pewnie dlatego, że tyle ludzi do niego przychodzi). Polecam (ale mimo, że prowadzi zapisy na konkretną godzinę, radzę uzbroić się w trochę cierpliwości) :)

Polecam wszystkim tego specjalistę, potrafi trafnie postawić diagnozę oraz dostosować odpowiednie leki.

To najlepszy specjalista - z powołania. Oddaje serce za swojego pacjenta. Oby więcej takich osób w polskich szpitalach.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Ostrołęka"?

SZPZOZ im. dr. J. Psarskiego
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Zaklad Kardiologii Inwazyjnej
Ostrołęka

ul. Szczecińska 4a
25-345 Kielce
CM Ewa Burghard i Wspólnicy s.j.
11-go Listopada 51
07-410 Ostrołęka