lekarz Jacek Kochman

Neurolog

2,7
2,6
2,3

POMYŁKA nie lekarz ! beznadziejny nieuprzejmy, nie słucha pacjenta ,według " specjalisty" przepukliny nie leczy się operacyjnie...za państwowe pieniądze to miał to gdzieś ze człowiek cierpi, 3 miesiące czekania żeby przepisał skierowanie do lekarza rodzinnego oraz przepisał na skierowanie rozpoznanie z rentgena...do tego niegrzeczny bo kopertki brak... masakra..na kogoś takiego idą moje ciężko zarobione pieniądze z podatku... rozpoznanie zrobił na podstawie kontaktu chyba wzrokowego choć coś pisał niewiele będąc zainteresowanym co ktoś mówi dla mnie jedna z najgorszych wizyt jakie odbyłam!!!!

ocena: uprzejmość -100, kompetencje -100, kompleksowość podejścia -100, godny polecenia: MASAKRA ABSOLUTNIE NIE!

Szanowni państwo wszyscy którzy piszą jakąkolwiek opinie o tym lekarzu,jestem 14 lat po dwóch operacjach guza mózgu który to został trefnie zdiagnozowany przez tego pana i proszę Mi wierzyć dzięki Niemu żyję ,ponieważ szybka diagnoza i odpowiednie pokierowanie spowodowało to że w ciągu czterech tygodni od wykrycia tego guza miałem operację i to wszystko na kasę chorych żałuję że niema tego pana w moim rejonie bo na pewno kontynuowałbym u niego leczenie.

Miałem z tym panem pierwszy raz do czynienia. W prosty sposób zbył mnie po przez skierowanie do innego specjalisty. Po prostu za państwowe pieniądze nie chciało mu się chyba pracować. Była to ostatnia wizyta u tego pana !!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Toruń"?

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, Akademicka Przychodnia Lekarska w Toruniu,
ulica Gagarina 39