lekarz Jacek Kolanko

Bardzo dobry lekarz, polecam. Zawsze profesjonalne podejście do pacjentki. Nie trzeba o nic pytać, wszystko mówi w trakcie badania.

Wywiad przeprowadzony bez zarzutu. Po wziernikowaniu stwierdzenie nadżerki i sugerowanie wymrażania za 250 zł bez wcześniejszej cytologii i kolposkopii. Po usg i znalezieniu mięśniaka ok 3x3 cm sugerowanie usunięcie macicy i skierowanie do szpitala, w którym pracuje na zabieg. Najadłam się tylko strachu i masę nerwów, dopóki tych diagnoz nie obalili lekarze z onkologii.

Jako lekarz-specjalista jest dobry. Tylko ma jedną wadę, jest łasy na kasę

Jako lekarz-specjalista jest dobry. Tylko ma jedną wadę, jest łasy na kasę

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Prowadzi moja trzecia ciążę. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Po siedmiu latach zmieniłam lekarza bo czułam się żle a niby byłam zdrowa.Poszłam do dr Kolanko. Na pierwszym badaniu wybadał że mam torbiela. Wytłumaczył cierpliwie, pokierował. Teraz jestem w trakcie leczenia. Stary lekarz wmawiał mi że jest wszystko dobrze a nie było. Polecam Dr Kolanko. Naprawde warto.

z przykrością stwierdzam że tak obcasowego doktorzyny dawno nie wiedziałam, stanowczo odradzam, zwykły cham

Niestety nie mogę nic dobrego powiedzieć na temat tego ginekologa. Nie będę też opisywać mojego przypadku, bo nie chcę tracić nerwów. Na pewno do niego więcej nie pójdę.

Leczę się u niego już dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Przepisuje drogogie lekiale skuteczne...

Jestem bardzo zadowolona z dr. Kolanko, zawsze potrafi mi pomóc i dokładnie wytłumaczyć na czym choroba polega, z kąd się mogła wziąć i w jaki sposób lub jakimi metodami można ją leczyć. Gdy potrzebowałam pomocy pomógł natychmiast chodziłam do wielu lekarzy ale już od 6 lat tylko do dr, kolanko ponieważ jest najbardziej wiarygodny i <<doskonały<< to jest prawdziwy specjalista.

Nigdy nie spotkałam lepszego ginekologa. Zawsze ma czas, by wszystko wytłumaczyć. Prowadziłam u niego 2x ciążę. Mam cukrzycę, i miałam problemy ze zdrowiem. Dzięki niemu mam zdrowe dzieci. Nigdy mnie nie zawiódł, i ma najlepszy sprzęt w okolicy. Mogłam oglądać z mężem moje dzidziusie jeszcze przed narodzeniem. Ostatnio nie musiałam iść do szpitala bo ma taki specjalny aparat do diagnostyki krwawień i zrobił mi badania histopatologiczne przy jego pomocy. Gorąco polecam.