lekarz Jacek Konca

Laryngolog

2,6
2,5

Nie polecam wizyt u dr Koncy. Odmówił dodatkowego przyjęcia mnie z mocnym bólem ucha. W dobie pandemii i z bólem polecił pobieganie po Warszawie w celu znalezienia przychodni, która mnie przyjmie.

Rzeczowy, bardzo sympatyczny, kompetentny lekarz. Dokładnie bada, wszystko szczegółowo objaśnił. Bardzo skupiony na pacjencie. Wizyta miała trwać 20 minut, a w gabinecie spędziłem dobre 45 minut. Jestem zadowolony z wizyty u pana doktora.

Lekarz był niemiły, opryskliwy i poświecił mi zaledwie kilka minut jakby się spieszył, pomimo, że nie było kolejki. Zamiast wypłukać uszy, to tylko wydłubał woskowinę z uszu metalowym pręcikiem - chyba żeby było szybciej. Bardzo bolało i nie jestem pewien, czy nie zrobił mi krzywdy bo nadal boli. Na dodatek nie zabezpieczył miejsca pracy i wyciagnięta woskowina spadła mi na spodnie. Dobrze, że to poczułem i potem ja zabrałem ze spodni, bo doktor udał, że tego nie widzi. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

Bardzo bolało i nie jestem pewien, czy nie zrobił mi krzywdy bo nadal boli.
Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

Lekarz który widząc wchodzącego pacjenta już wie co mu dolega. Zadaje co prawda jakieś pytania, teoretycznie robi wywiad, ale od dawna już wie co ci jest. To alergia i pyłki są przyczyną wszelkiego zła.

Ludzie ,darujcie sobie wizyty.To przedewszystkin nie laryngolog tylko foniatra.Poszlam do niego z rezonansem glowy syna ,bylo czarno na białym ,że ma ropne zatoki.A on nato ,ze to lipiec i wszyscy mamy tak zawalone zatoki.I tyle leczenia.Nie polecam.

Konkretny lekarz. Fachowo podchodzi do pacjenta. Poświęca pacjentowi czas na wyjaśnienia dręczących go pytań. Polecam.

Nie wykonuje podstawowych badań, leczy "na oko"; nie zauważył przez 6 mcy regularnych wizyt paciorkowca w uchu co doprowadziło do zapalenia nerek u dziecka!!! Jego ulubiona diagnoza -alergia (wyczytana z oczu pacjenta).

Leczyłam brata który przez 18 lat jezdził po różnych specjalistach,miał różne badania,końskie dawki leków i nic nie pomagało,nie było przyczyny a ból był okropny.Po trzech wizytach Pana doktora ból ustąpił i od tamtej pory nic się nie dzieje a minęło już 15 lat.Wszystkim polecam P.doktora,i każdy jest bardzo zadowolony .

JAST WIARYGODNY.CHODZE Z DZIECKIEM BARDZO CZESTO,I BARDZO POLECAM.

JAST WIARYGODNY.CHODZE Z DZIECKIEM BARDZO CZESTO,I BARDZO POLECAM.

nie wiem jak pan doktór zachowóje się w gabinecie prywatnym natoniast w przychodni jest bardzo niemiły jest butny i to co pacjent mówi zupełnie go nie interesuje.Pacjenta traktuje jak zło konieczne.naprawde nie polecam wizyty u tego lekarza