dr Jacek Kornacki

Lekarz rodzinny

Lekarz, dla którego pacjent jest naprawdę ważny. Dokładne badanie i wywiad, zawsze dobrze dobrane leki, uprzejme i cierpliwe podejście do pacjenta. Nie bagatelizuje niczego, widać, że to lekarz z powołania. Leczy cała nasza rodzinę, nie zamieniłabym go na innego lekarza.

Bardzo dobry lekarz, serdeczny i otwarty na pacjenta. Bardzo mi pomógł i polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy.

Bardzo kompetentny lekarz w kaliszu trudno o takiego bardzo polecam .Moja opinie juz zakonczylem Ale poniewaz mam wpisac 100 znakow wiec pisze dalej🤣🤣🤣😃😃😃🤣🤣🤣🤣

Nie spotkałam jeszcze tak dobrego i uprzejmego lekarza. Nie leczy odrazu antybiotykiem wysłuchuje pacjenta i analizuje wszystko zanim podejmie decyzję zawsze trafne. Jak dla mnie i mojej rodziny lekarz z powołania.

Uważam, że to bardzo dobry lekarz - kompetentny, uprzejmy i jak dla mnie taki "w punkt", ludzki - nie jest przewrażliwiony i nie przepisuje od razu antybiotyków na byle kaszelek, ale też nie bagatelizuje tego co się do niego mówi, uważnie słucha i poświęca dużo czasu pacjentowi na badanie i wywiad. Fakt, przez to, że poświęca dużo czasu dla pacjenta są niekiedy bardzo duże "obsuwki" pomiędzy godziną zarejestrowania a rzeczywistym wejściem do gabinetu, no ale wiadomo że tak będzie jeśli pacjenta zapisuje się co 10 minut, ale to już przecież nie wina lekarza, a ja osobiście wolę dłużej poczekać i być kompleksowo obsłużona niż wejść i "szybko, szybko", bo już następny w kolejce.
Od 9 lat moje dzieci (4 i 9 lat) są pod opieką Pana Kornackiego i złego słowa o Nim nie powiem, zdecydowanie polecam :)

Przepisalam do niego dziecko, bo wiele osob go polecało. Niestety się zawiodłam. Podczas wizyty duka coś pod nosem, czasem nie wiadomo, o co mu chodzi. Jest szyderczy, kaszel jak u gruzlika wg niego nie jest powodem do kontroli. Wizyty umawiane sa na godziny, a i tak trzeba tam spedzic mase czasu, zanim sie wejdzie.

Polecam tego lekarza jako kompetentnego. Leczenie pacjenta kompleksowe, poświęca czas na zbadanie a też na wysłuchanie co uważam jest bardzo ważne. Gotowy pomóc pacjentowi w każdej sytuacji.

Świetny lekarz, szczególnie dla małych dzieci. Zawsze dostępny dla swoich pacjentów. Fachowe porady, kompleksowe podejście.

Pan Jacek jest naprawdę dobrym profesjonalistą. Czasami przesadza z rozmowami telefonicznymi, ale można mu wybaczyć!!!

Rzeczywiście lekarz dokładnie bada pacjenta ,szczególnie dziecku poświęca bardzo dużo uwagi,tłumaczenie choroby zależy od dnia,jednak co najbardziej irytuje to możliwość dostania się na wizytę w Medixie ,która graniczy z cudem, za dużo pacjentów u jednego lekarza, który zajmuje się dorosłymi i dziećmi,dlatego te ostanie najczęściej i tak wymagają wizyty prywatnej.