prof. dr hab. Jacek Kowalczewski

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

Pan dr powinien na drzwiach wywiesić kartkę "250 zł zostaw w kasie i nie zawracaj głowy. I tak ci nie pomogę"

Życzliwość i profesjonalizm w 100%. Dobry człowiek i świetny lekarz. Pan doktor operował moje biodro w 1998 roku i nie mam, jak dotąd żadnych problemów. Po dwu latach stanu chorobowego, bez diagnozy w moim mieście, pan doktor zdiagnozował RZS, Jestem i będę wdzięczna doktorowi, że mogłam wrócić do normalnego funkcjonowania rodzinnego i zawodowego. Polecam.....

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku ,dla pacjenta jak ojciec ,specjalista ,profesjonalista w swoim zawodzie POLECAM . Jestem jego pacjentem nadal.

Panu Profesorowi Jackowi Kowalczewskiemu, Dziękuję serdecznie za dokonanie zabiegu na moim kolanie w klinice im. prof. Grucy w Otwocku. Dzięki udanej operacji uwolniłem się od bólu, mogę chodzić, jeździć na rowerze, wykonywać lekkie prace. Słowem odzyskałem radość życia. Z poważaniem Jan Franczuk

Panu Profesorowi Jackowi Kowalczewskiemu,
Z poważaniem
Jan Franczuk

Myślałam, że to nie możliwe abym jeszcze chodziła bez kuli, a po operacji przeprowadzonej przez prof. Kowalczewskiego zaczęłam "nowe życie". Żadne słowa nie wyrażą tego jak jestem wdzięczna za okazane mi serce, czas i profesjonalizm podczas operacji.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49