dr n. med. Jacek Kowalczyk

Internista, Kardiolog

Świetny fachowiec, a przy tym bardzo ciepły i pełen empatii. Dba o pacjentów i zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie (leczenie/operacja) dla konkretnego przypadku. Oby więcej takich lekarzy!!! Gorąco polecam!!!

Oby więcej takich lekarzy!!! Gorąco polecam!!!

Polecam!!! Lekarz z powołania!!! Pełen profesjonalizm oraz życzliwość!!! Wszystko spokonie wytłumaczy, nie spieszy się. Taki lekarz to rzadkość w dzisiejszych czasach!

Wspaniały lekarz taki z powołania, świetny specjalista, godny zaufania, uprzejmy, miły. Pacjentowi poświęca bardzo dużo serca, mało teraz jest takich lekarzy. Polecam PANA DOKTORA.

wspaniały lekarz. Od dawna lecze się u niego w Zabrzu i nie mam żadnych zastrzeżeń!

U Pana Doktora byłam kilkakrotnie. Parę razy prywatnie w Kędzierzynie i parę razy przez NFZ w SCCS w Zabrzu. Świetny specjalista, bardzo sympatyczny, dusza-człowiek. Swojemu pacjentowi poświęca się bez reszty pomagając jak tylko potrafi. Bardzo dokładnie tłumaczy na czym będą polegały zlecone przez niego badania i równie dokładnie opisuje ich wyniki w sposób bardzo zrozumiały dla laika. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Wciąż poszukujesz "Internista Zabrze"?

PRAKTYKA LEKARSKA
41-813 Zabrze
PRAKTYKA LEKARSKA
HALLERA 10
44-282 Czernica
Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze