Od 18 lat leczę zęby u dr Kowalskiego. Lekarz wie co robi, plomby trzymają się odkąd zaczęłam leczyć zęby u Niego... ale Gabinet od tamtego czasu też się nie zmienił,... no zestarzał się okropnie. Biorąc tyle kasy za leczenie mógłby zainwestować trochę kasy w miejsce, w którym przyjmuje pacjentów. W niejednej publicznej przychodni jest czyściej niż u Niego

Witam Wszystkich wystraszonych dentystami tak jak ja :) Moi Drodzy, zanim tragiłam do Pana Kowalskiego zęby leczyłam w znieczuleniu ogólnym (narkoza), gdyz panicznie, mega panicznie boje sie dentysty. Pan Kowalski to cudotwórca, gaz rozweselajacy to rewelacja i świetna szansa dla każdego kto sie boi. Rewelacja, polecam w 100%!!!

Moja rodzina leczy się u Pana Kowalskiego od wielu lat...kiedyś jeden jedyny raz postawiłem na innego stomatologa. Plomba wykruszyła się po 2 latach, a plomby robione u Pana Jacka trzymają się od 7-8 lat i są w idealnym stanie. Jedyny minus to ceny, naprawdę można wydać fortunę choć uważam, że usługi tego Pana są godne tej ceny. Widać, że stawia na jakość. Jeśli chodzi o gabinet-wygląda nieco przestarzale.

Doktor jak najbardziej spełnił moje oczekiwania czyli ząb wyleczony plomba wygląda jak naturalny ząb wogóle nie odróżnia się.Tłumaczy przebieg leczenia, doradza.Natomiast ceny są z kosmosu.Wymiana małej plomby 300 zł-szok po zejściu z fotela.A jeśli chodzi sam gabinet to niezbyt przyjemne i czyste miejsce.Gabinet wygląda na stary i zaniedbany.W poczekalni jest zimno.Ogólnie polecam tym kto chce dobrze wyleczyć ząbki i wydać przy tym mnóstwo pieniędzy!

rewelacyjny lekarz. zabiegi bezbolesne, pełen komfort

rewelacyjny lekarz. zabiegi bezbolesne, pełen komfort

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Radzymin"?

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Hipokrates
Plac Czerwca 1976 1
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
Ptasia 6/lok.5
SPZZOZ w Radzyminie
ulica Konstytucji 3-go Maja 17
Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Żymirskiego 2
05-230 Kobyłka
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423
R. Traugutta 3 A
05-250 Radzymin
NZOZ Lecznica Stomatologiczna "Gold-Dent P.T."
Warszawska 2
05-240 Tłuszcz