Jacek Kuleta

Lekarz rodzinny

3,5
3,4

Fantastyczny lekarz, pomógł mi przejść przez pieklo boreliozy. Leczy i tumaczy, dodaje otuchy w ciężkich chwilach. Specjalista jakich mało. Dziękuję

Pan doktor Jacek Kuleta to Dobry lekarz.Wyleczył moją piętnastoletnią córkę z boreliozy.Inni lekarze twierdzili,że moje dziecko symuluje (kierowali nas nawet do psychiatry) .Jak dla mnie to SUPER LEKARZ z ludzkim podejściem, ma wyśmienity kontakt z pacjentem. Wizyta kosztuje tyle, co u innych, ale w przeciwieństwie do innych leczy skutecznie .
Jestem mu bardzo wdzięczna.

Poszłam z córką do P.Kulety, widać było gołym okiem początki anginy, zapytałam się czy będzie potrzebny antybiotyk, a lekarz stwierdził, że to początki zapalenia tchawicy i odpowiedział, że nie ma potrzeby i przepisał witaminę C i syrop zwiększający odporność. Dwa dni później stan córki się pogorszył i poszłyśmy do innego lekarza, który przepisał antybiotyk, stan był już tak ciężki, że córka nie mogła go przełknąć i tak wylądowaliśmy na zastrzykach w szpitalu. Stan tak się pogorszył, że córka ledwo mówiła i nic nie jadła. Nie polecam wizyty u tego lekarza!

Recepte wypisuje syn, dr nie ma czasu, bo sie buduje i dlatego przy kazdej wizycie zakladal mi karte, trzeba mu mowic co sie przepisal bo on nie pamieta bez karty, kiepskie przygotowanie jak na kasowanie za wizyte 200 pln w Gdańsku. Ostatnie 2 opinie slabe, ...

Ostatnie 2 opinie slabe, malo rzetelne na pewno nie pisane przez pacjentow. nie polecam.

Woziłem żonę po wszystkich ,,fachowcach'' dobre dwa lata. Od uczulenia po psychiczne choroby jej wynajdywali. Na chwilę było lepiej, a i nie zawsze. Teraz wiem, że mam znowu żonę. Gdyby kazał mi płacić 300 zł też bym za to zapłacił.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Olsztynek"?

Dorota Kotulak

Lekarz rodzinny