lek. med. Jacek Kwiatuszewski

Kardiolog

Pan doktor wyrazal watpliwosci, czy moja Mama powinna znajdowac sie na oddziale kardiologii. Uwazal, ze powinna lezec na pulmonologi. Tymczasem obrzek pluc, ktory niestety miala, byl spowodowany niewydolnoscia serca, a nie choroba pluc. Mala uprzejmosc w stosunku do pacjentow.

Mala uprzejmosc w stosunku do pacjentow.

Od kilku lat jestem pacjentką dr Kwiatuszewskiego, wspaniałego człowieka i lekarza. Już trzeci raz wszczepił mi stymulator serca. Swoją wiedzą i umiejętnością z powodzeniem leczy ludzi w ciężkich przypadkach. dobrze wykorzystuje swój talent niosąc pomoc innym. Według mojej opinii i ludzi, których spotykam w szpitalu - dr Kwiatuszewski to człowiek, pod którego opieką chciałby być każdy. Wdzięczna pacjentka z Lublina

Wdzięczna pacjentka z Lublina

Od kilku lat jestem pacjentem u lek. Jacka Kwiatuszewskiego jest to wspaniały, uczciwy, dokładny, uprzejmy jednym słowem być pod Jego opieką to jak wygrany los.Temu Pany mogę śmiało powiedzieć zawdzięczam życie. Nawet teraz jak przeprowadziłem się do Warszawy jeżdżę do Niego. Ten Pan posiada tyle zalet jako człowiek i lekarz, że nie da się tego opisać. Szkoda,że tak nie wielu jest Jemu podobnych. Panie doktorze dużo zdrowia i pomyślności w Nowym Roku 2012. B.S

Jak najbardziej POLECAM;)Lekarz o którego bardzo trudno w dzisiejszych czasach.

Jak najbardziej POLECAM;)Lekarz o którego bardzo trudno w dzisiejszych czasach.

Bardzo gorąco polecam. To wyjatkowy lekarz.

Bardzo gorąco polecam. To wyjatkowy lekarz.

super facet, bardzo kompetentny, długie kolejki ale warto czekać

super facet, bardzo kompetentny, długie kolejki ale warto czekać