lekarz Jacek Lampart

Wspanialy lekarz .lecze sie u niego 30lat przeszlo .jakby wszyscy lekarze byli tacy jak dok.Lampart to by ludzie nie umierali .Moze nie zawsze sie usmiecha i nie musi majac 40pacjentow do wysluchania .to nie znaczy ze jest nie dobry.Szacunek panie doktorze i duzo zdrowia.😃😃

Lepszego i bardziej kompetentnego lekarza trudno spotkać. Rzeczowy, konkretny. Dziękuję bardzo za pomoc Panie Doktorze

Polecam bardzo dobry uprzejmy lekarz,posiada duza wiedze poswieca cazs ,troszczy sie o pacjenta,bardzo dokladny polecam Pana Lamparta.

Polecam bardzo dobry uprzejmy lekarz,posiada duza wiedze
poswieca cazs ,troszczy sie o pacjenta,bardzo dokladny
polecam Pana Lamparta.

Lekarz o gburowatym usposobieniu, nie powinien orzekać o niepełnosprawności w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności i podważać opinie lekarzy specjalistów z tytułami i specjalizacjami którzy orzekli : trwale całkowicie niezdolny do pracy, a dr. Lampart orzekł że ja miesiąc po orzeczeniu w ZUS cudownie wyzdrowiałem i nadaję się do pewnych prac. Cały wywiad na komisji w ośrodku to parę pytań bez jednego spojrzenia na pacjenta i bez podstawowego badania. Cała komisja to jeden wielki kit.

BARDZO POLECAM. Lekarz bardzo kompetentny, rzeczowy, konkretny, bez robienia dobrego wrażenia za którym nie idzie w parze nic innego. Nie jest wylewny bezpośredni czy rozmowny, ale na każde pytanie rzeczowo odpowie, a sam wypyta o wszelkie niezbędne informacje związane z tarczycą. Dodam że często informował mnie o możliwych zaburzeniach funkcjonowania organizmu zupełnie niezwiazanych z tarczycą, tylko przy okazji prezentowania wyników badań krwi robionych przy okazji hormonów tarczycy. Leczę się już dobrych kilka lat (ok. 10) i jestem BARDZO zadowolona. Pan doktor "ustawił mnie" lekowo tarczycowo bardzo dobrze, naprawiając kiedyś to ...

Leczę się już dobrych kilka lat (ok. 10) i jestem BARDZO zadowolona. Pan doktor "ustawił mnie" lekowo tarczycowo bardzo dobrze, naprawiając kiedyś to co zepsuła w tej materii pewna pani profesor (nawiasem mówiąc uśmiechnięta od ucha do ucha (aż za-) bardzo miła i robiąca baardzo dobre wrażenie).
Wizyta nie jest droga a co najważniejsze Pan Doktor sam wykonuje usg tarczyczy (w cenie wizyty) i je od razu interpretuje.
Bardzo ostrożnie i dokładnie dobiera dawki i rodzaj przepisywanych leków.
Bardzo dobre prowadzenie ustawienia hormonalnego w czasie ciąży (łącznie z wizytami pilnymi z dnia na dzień przed godzinami pracy Pana Doktora i konsultacjami telefonicznymi dot. ustawienia leków).
Polecam szczerze. Nie kazdy musi być rozmownym i wylewnym człowiekiem.
Dla mnie liczą się kompetencje i wynik leczenia.

bardzo nerwowy i drobiazgowy ale nie umie podejsc do pacjena ale załatwiłem sprawe po badaniu u niego bylby dobry jak by dał cos powiedzieć pacjentowi tak to jest ok

Może pan doktor jest małomówny i nie jest wylewny ale leczę się u niego już 7 lat i tylko on dobral mi leki tak ze nie czuje choroby i tylko on zaleca takie badania ze wszystko wiadomo. Jako lekarz jest w pełni kompetentny i godny polecenia i o to chodzi! I nie jest tak drogi jak inni lekarze.

Zdecydowanie niepolecam tego lekarza.Posiada wiedzę, ale dla pacjentów jest zdecydowanie nieuprzejmy.Nic nie mówi tylko słucha,wypisuje recepty i wynoś się człowieku, co miałem dla ciebie zrobić to już zrobiłem.