lekarz Jacek Laskus

Chirurg ogólny

Wspaniały lekarz dwa miesiące temu miałam wykryty guz na piersi ,pan doktor od razu wziął się za leczenie i obiecał że mnie z tego wyciągnie a ja mu wierze,Dziękuje panie doktorze .Urszula NOWACKA

Po prostu jeden z niewielu ......... Chylę czoła . Lekarz , który pozostał człowiekiem .

wczesna trafna diagnoza,bardzo uprzejmy obecnie ratuje mi życie i to wszystko na NFZ .Bardzo polecam .Dziękuję panie doktorze

Jestem świeżo po usunięciu guza z płatem tarczycy.Jak ja się bałam. Dziewczyny ( pacjenci) dr Jacek Laskus to specjalista z ogromną wiedza i doświadczeniem. On przeprowadził mnie przez ten stresujący czas - jak dziecko za rękę. Wszystko spokojnie, przystępnie wyjaśnił. On i cały personel szpitala "Salus" w Słupsku daje ogromne poczucie bezpieczeństwa każdemu pacjentowi od momentu przekroczenia progu szpitala do jego opuszczenia.Dr Jacek Laskus to profesjonalista o ogromnej kulturze osobistej (ktoś narzeka , że mało mówi-szpital to nie klub dyskusyjny). Dr Jacek Laskus to SUPER LEKARZ. Dobrze, że go mamy. ...

Serdecznie dziękuję Pani doktorze za pomoc w podjęciu decyzji o operacji, gratuluję wiedzy medyczne i zwykłej ludzkiej mądrości. Dziękuję całemu zespołowi szpitala SALUS za wspaniałą organizację pracy, troskę i opiekę. Dzięki Wam Stres wynikający z pobuty w szpitalu jest zminimalizowany.Serdecznie dziękuję.

Do takiego lekarza warto nawet całą Polskę przejechać. Bardzo dobry specjalista, cierpliwy, wyrozumiały, ze specyficznym poczuciem humoru, (jak ktoś lubi inteligentne żarty, to tylko umili czas spędzony na wizycie;). Wszystko przejrzyście i praktycznie wyjaśni, jak się czegoś nie wie, wystarczy spytać i co najważniejsze - wytłumaczy zrozumiałym językiem! Naprawdę mistrz w swej profesji. Chciałabym, aby każdy lekarz w Polsce miał takie podejście do pacjenta jak Pan Doktor.

Do takiego lekarza warto nawet całą Polskę przejechać.
Naprawdę mistrz w swej profesji.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Słupsk"?

Centrum Zdrowia SALUS
ulica Zielona 8