lekarz Jacek Lejko

Pediatra

SZCZERZE NIE POLECAM!!!! PRZEZ 1,5 MIESIĄCA PRZYCHODZENIA DO PORADNI Z CORAZ BARDZIEJ CHORYM DZIECKIEM - DR LEJKO TWIERDZIŁ IŻ TO TYLKO WIRUS (W ZWIĄZKU Z TYM SYROPKI NA WIRUSY I DO NOSKA) A PO 1,5 MIESIĄCU DZIECKO WYLĄDOWAŁO NA 1,5 TYGODNIA W SZPITALU Z POWAŻNYM ZAPALENIEM PŁUC !!! WYSTARCZYŁOBY ZROBIĆ ZDJĘCIE RTG.... MIMO DOBREGO PODEJŚCIA DO DZIECI - ODRADZAM !!!!!

SZCZERZE NIE POLECAM!!!!

Jak najbardziej polecam ❤kompetentny i rzeczowy a przy tym bardzo sympatyczny. Moje dzieci go uwielbiają

wspanialy lekarz, godny polecenia. Wspanialy kontakt z dzieckiem, kompleksowa analiza, kontakt o kazdej porze, czlowiek ktory sluzy pomoca i nie przepisuje antybiotykow na wszelki wypadek

wspaniały człowiek pracuje w przychodni Mirmed. Zadowolona mama Asi zam. Ul. Anny Tomaszów Maz.

Kompetentny, profesjonalny a przede wszystkim ludzki. Nic dodać nic ująć. Plecam

Wciąż poszukujesz "Pediatra Opoczno"?

Bożena Kubicka-Kozik

Alergolog dziecięcy