lekarz Jacek Łukasik

Bardzo miły nie olewa tylko słucha co ma pacjent do powiedzenia,uprzejmy , nie wiem czemu takie źle opinie szłam z myślą że będzie tak jak w opisach a było całkiem inaczej

Nie polecam tego lekarza, brak szacunku do pacjenta oraz olewające podejście. Takie osoby nie powinny być lekarzami.

Gorąco przestrzegam aby nie leczyć się u tego pseudo lekarza. To człowiek który zdecydowanie minął się z powołaniem. Mając przed sobą gotowe badania lekarskie gdzie czarno na białym widać nieprawidłowości ten pan stwierdza, że jest wszystko w porządku i co najważniejsze bez żadnego wywiadu lekarskiego (!) Z opinii innego lekarza zostałam odrazu skierowana na dodatkowe rozszerzone badania ujawniające przyczyny mojego schorzenia. Po czym ponownie chciałam skonsultować je z tym panem, nie zostałam nawet dopuszczona do słowa i w trakcie teleporady też że 'doktor' poprostu się bezczelnie rozłączył. Arogancja, buta i prostactwo a przede wszystkim brak wiedzy medycznej lub w najlepszym wypadku bardzo ograniczona.Nigdy nie miałam do czynienia z kimś tak niekompetentnym. Nie chcę nazywać tego człowieka lekarzem bo w moim mniemaniu nim nie jest, powinien poważnie przemyśleć przekwalifikowanie na zawód w którym nie będzie szkodził pacjentom.

Nie polecam tego lekarza. Czytając opinie zawarte tutaj to opinie z 2016 roku. Chyba pan doktor się wypalił. Jest bezczelny i arogancki. Jego standardy jak to określa i ciągle w czasie rozmowy podkreśla też mają wiele do życzenia. Podejście pana doktora do pacjenta jest żenujące. Nie polecam leczyć się u niego. Szkoda czasu

Doktor jest bardzo rzeczowy. Ma niesamowite podejście do dzieci. Trafnie ocenia proces chorobowy i jego stopień zaawansowania. Nie jest zwolennikiem przedwczesnego podawania antybiotyków. Za każdym razem diagnoza jest prawidłowa zarówno u mnie jak i u mojej rodziny. Polecam szczerze.

Świetny lekarz , szczerze polecam , uprzejmy , miły , a przede wszystkim kompetentny i znajacy się na rzeczy .

Polecam Pana Dr , swietne podejscie do dzieci, zawsze pomogl. Ze jest dobry widac po tlumach w poczekalni.

Od kilku lat nikt nie potrafil mi pomoc, cierpiałam z powodu nie rozpoznanej celiakii, dopier Pan Dr poznał się na mojej chorobie i potrafil przeprowadzić prawidlowa badanie i postawić diagnozę.

Godny polecenia, leczy mnie i cała rodzinę dzieciaki go uwielbiają. Zawsze pozartuje rozładuje napiecie. Polecam.