lekarz Jacek Madejek

Psychiatra

2,9

Witam Bardzo dobry specjalista. Leczę się już długo a nie zawsze wierzyłam w leczenie. Wiem napewno że warto zwrócić się o pomoc bo z czasem moze być lepiej dużo lepiej.Doktor precyzyjnie i skrupulatnie dobiera leki i a to jest kluczowe a przy tym wyjaśni jeżeli czegoś nie rozumiemy.

Polecam Pana Doktora każdemu kto zmaga się z depresją, lękami, zespołem stresu pourazowego i innymi podobnym schorzeniami, od ok pół roku leczę się na lęki i depresje, pomógł mi w trudnym dla mnie momencie życia nie zostawił w potrzebie, dzięki niemu zaczynam wychodzić na prostą ze zdrowiem, dobrał stosowne leki. Pomógł mi i dalej w sumie pomaga wyjść z ciężkiej choroby którą jest depresja, lekarz konkretny, rzeczowy, nigdy nie odmówi pomocy, można na nim polegać, potrafi słuchać pacjenta a to u lekarza przecież najważniejsze, nie odrzuci pomoże ile tylko jest ...

Pomógł mi i dalej w sumie pomaga wyjść z ciężkiej choroby którą jest depresja, lekarz konkretny, rzeczowy, nigdy nie odmówi pomocy, można na nim polegać, potrafi słuchać pacjenta a to u lekarza przecież najważniejsze, nie odrzuci pomoże ile tylko jest w stanie, polecam z całym uznaniem dla każdego.

Chciałam sie z tym lekarzem umówić na pierwszą wizytę i zapytał co sìę tak naprawdę dzieje, po czym zmienił rozmowę na zajętą a po po chwili kiedy jeszcze raz zadzwoniłam to odebrał i odrzucił rozmowę. Pierwszy raz z takim czymś sie spotkałam... Nie dałabym żadnej gwiazdki :|

Nie dałabym żadnej gwiazdki :|

Dobrze dobrane leki, trafna diagnoza. Trochę mało czasu na rozmowę z pacjentem. Możliwość kontaktu telefonicznego. Bardzo duża wiedza medyczna. Spokojny i rzeczowy. Wie jak poprowadzić leczenie. Zapisuje sobie każdego pacjenta i wie co i kiedy zlecał. Krótki czas dla pacjenta odnośnie opisania swoich objawów.

Lekarz bardzo konkretny i ciepły. Z dużym doświadczeniem w pracy w szpitalu i w gabinecie. Zawsze odbiera tel lub wkrótce oddzwania. Ustawia leki z dużą dbałością o samopoczucie pacjenta. Budzi zaufanie.

Wspaniały lekarz ,który potrafi naprawdę słuchac,uspokoić . Nigdy nie odmówił pomocy ,nawet jeżeli nie było możliwości wizyty w gabinecie ,to porozmawiał przez telefon. Dzwoniąc pierwszy raz,po jednej wizycie,nie zdazylam sie przedstawic ,a doktor po glosie pamietal moje imie ,leki Bardzo trafnie stawia diagnozę,proponuje nie tylko farmakologiczne rozwiązania. Szczerze polecam,nigdy nie poczułam ze strony doktora presji czasu. Jest rzeczowy i profesjonalny.

Nie polecam. Szkoda czasu i pieniędzy!!! Więcej zaszkodził jak pomógł. Traktuje pacjenta jak przedmiot.

Nie polecam.

Moja opinia n/t Sz.P.Lekarza jest poparta długoletnim doświadczeniem w kontaktach z lekarzami tej specjalności/ od .2000 r/ Na temat kompetencji nie będę się wypowiadać bo nie mialam okazji jej doświadczyć.Moja /zaznaczam żę u niego/pierwsza wizyta trwała raptem pięć - siedem minut-wypisanie recepty i do zobaczenia za rok.Zaznaczam,ze leczę ciężką depresję! Moze ma inne standarty na NFZ a inne jak przyjmuje prywatnie. Tylko pogratulować takiej empatii dla pacjentów.I nie pisze to pod wpływem emocji,bo od wizyty minęło już dobrych kilka dni.

Leczę się u niego od kilku lat,jestem bardzo zadowolona.Godny polecenia.Do dyspozycji o każdej porze.

Konkretny doktor, zwłaszcza dla pacjenta znającego swój problem.

Konkretny doktor, zwłaszcza dla pacjenta znającego swój problem.