dr n. med. Jacek Magnucki

Pełen profesjonalizm. Mogę szczerze polecić. Jestem po zabiegu histeroskopii i zabiegu laserem HIFU. Efekty przerosły moje oczekiwania. Poprawiła się jakość mojego życia a przykre dolegliwości ustąpiły. Pan Doktor to świetny specjalista w 100 % skupiony na problemie pacjenta. Dziękuję Panie Doktorze :):).

Dr Magnucki przeprowadzał u mnie labioplastykę. Efekt? wargi od połowy długości w dół zostały całkowicie wyrżnięte. Na górze jeszcze zostały ich resztki, ścięte nierówno — jeszcze większa asymetria niż przed zabiegiem. Co więcej, zostały dwie wypustki zaraz pod łechtaczką, które już się nie wyrównają. Rzeczywiście, P Magnucki ma bardzo luźne i bezstresowe podejście do pacjenta. Wypustki - jak to nazwał "dzyndzle" kazał mi rozmasowywać. Niepokoiło nie uczucie ciagniecia i pieczenia warg - "zbyt małe wargi nie dają takich objawów - to w Pani psychice" Jestem 2,5 mies po zabiegu. Dwóch lekarzy stwierdziło u mnie przeczulicę. Aktualnie jestem po terapii osoczem (ostrzykiwanie blizn i miejsc wokół warg, niesamowity ból i cierpienie), za 3 mies mam zabieg rekonstrukcji warg kwasem hialuronowym w celu nadania im elastyczności. Zapłaciłam 6 tys. zł - zostałam okaleczona. Wargi są tak płaskie, że praktycznie ich nie ma, ujście do pochwy jest odsłonięte. Podczas okresu nie mogę używać podpasek, ponieważ leje sie ze mnie na wszystkie strony. Nie mogę uwierzyć, że tak mnie okaleczono. Dodam, że nie należy sugerować się opiniami ze znanylekarz.pl - wystawianych przez menadżerkę kliniki.

Gorąco polecam Pana doktora Magnuckiego. Trafiłam do niego z zagrożoną ciążą, dzięki natychmiastowemu działaniu Pana doktora i skierowaniu mnie do uniwersyteckiego centrum klinicznego w Katowicach na ul. Medyków 14, porób przebiegł bez komplikacji, dzięki czemu teraz wraz z mężem cieszymy się zdrowym maluszkiem. Jeszcze raz dziękujemy Panu doktorowi i całemu personalowi szpitala.

Gorąco polecam Pana doktora Magnuckiego.
Jeszcze raz dziękujemy Panu doktorowi i całemu personalowi szpitala.

Moim zdaniem to bardzo dobry lekarz i bardzo fajny człowiek z poczuciem humoru z bardzo fajnym podejściem do pacjentek i więcej takich lekarzy jak właśnie dr Jacek M

Ten lekarz prowadził cała moja ciąże. Uważam, że nie jest do końca kompetentnym lekarzem. Nie prowadzi kart pacjentek, co powodowało, że często zapominał o wcześniejszych zaleceniach, kilkakrotnie "umknęło mu" zlecenie mi badań, o co sama musiałam dbać. Mylił mnie notorycznie z innymi pacjentkami. Jeżeli chodzi o jego wiedzę to trudno mi ją osądzać jako, że moja ciąża przebiegła bez większych komplikacji. Miałam też wrażenie, że jest to lekarz nastawiony jedynie na zarobek - cały czas podczas wizyty czułam, że zabieram mu "cenny czas", dodatkowo przed porodem umówił się ze mną na wizytę ( na swoim dyżurze) w państwowym szpitalu, w którym pracuje i nie omieszkał "skasować" mnie jak za prywatna wizytę. Obiektywnie jednak dużym plusem Pana doktora jest z pewnością delikatność i spokój, którym mnie zaraził podczas ciąży, podejrzewam jednak, że kolejna będzie prowadzona już u innego lekarza.

Ja też polecam Pana Doktora. Oprócz wspaniałego podejścia do pacjentek ogromna wiedza i doświadczenie. Pan Doktor prowadził moją pierwszą ciążę (od samego początku nie należała ona do najłatwiejszych). Spokój, fachowość i rzeczowość Pana Doktora doprowadziła do tego, iż cieszymy się z mężem wspaniałym, zdrowym synkiem. Dodatkowym plusem jest dobry kontakt z Panem Doktorem - z każdym problemem dotyczącym ciąży mogłam śmiało zadzwonić. Pomimo tego, iż jestem z Bielska dalej zostaję pacjentką Pana Doktora. Bardzo dziękuję za wszystko Panie Doktorze choć słowa i tak nie wyrażą naszej ogromnej wdzięczności!!!

Dzięki Panu Doktorowi mamy syna - trafnie zdiagnozował przyczynę moich wcześniejszych poronień, cała ciąża była przez niego szczegółowo monitorowana, w sytuacjach kryzysowych mogliśmy liczyć na kontakt z Panem Doktorem, syn urodził się przed terminem, ale tylko dlatego, że Pan Doktor szybko i odpowiednio zareagował. No i mam ładną bliznę po cesarce. Szczerze polecamy i jeszcze raz dziekujemy.

tylko dlatego, że Pan Doktor szybko i odpowiednio

Lekarz na prawdę świetny.Już na pierwszej wizycie wyjaśnił mi że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę bo mam tzw.zespół policystycznych jajników (czego poprzedni lekarz mimo prywatnych wizyt nie powiedział).Przepisał leki i wystarczyła jedna dawka i udało.Potem wykrył krwiaki przepisał leki na rozrzedzenie krwi i na podtrzymanie i wszystko skończylo sie dobrze:)Dziś mam 15 miesięczną córeczkę.Naprawdę polecam!!!

DOSKONAŁY ginekolog i wspaniały SPECJALISTA o jakim marzy każda kobieta. Lekarz z powołania, a takich dziś niewielu. KOMPETENTNY, z dużym doświadczeniem, bardzo delikatny, taktowny i miły, zaangażowany w swoją pracę, komunikatywny, wszystko tłumaczy i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, zero stresu, Doktor zawsze wykonuje USG. Jego poczucie humoru to jeszcze dodatkowy plus. O tym, że dr Magnucki jest dobrym lekarzem przekonałam się już na pierwszej wizycie i jestem pod Jego ogromnym wrażeniem. Doktor Jacek URATOWAŁ MI ŻYCIE… Zdiagnozował ciąże pozamaciczną od razu, czego kilku wcześniejszych ...

O tym, że dr Magnucki jest dobrym lekarzem przekonałam się już na pierwszej wizycie i jestem pod Jego ogromnym wrażeniem. Doktor Jacek URATOWAŁ MI ŻYCIE… Zdiagnozował ciąże pozamaciczną od razu, czego kilku wcześniejszych lekarzy nie zauważyło i tym samym naraziło mnie na ogromne niebezpieczeństwo. We wrześniu z powodu bólów w podbrzuszu (byłam w 6 tygodniu ciąży) zostałam skierowana przez wcześniejszego ginekologa do Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich, gdzie stwierdzono, że ciąża obumarła. Został przeprowadzony zbieg łyżeczkowania i wypisano mnie do domu. Następnie po dwóch tygodniach od zabiegu udałam się na wizytę kontrolną do ginekologa, który stwierdził, że wszystko jest w porządku. A ja tymczasem czułam się dobrze, żadnych powodów do niepokoju, jednak po tym wszystkim postanowiłam zmienić ginekologa, uważałam, że wcześniejszy lekarz się nie sprawdził, nie zlecił nawet żadnych badań po tym co się stało i tak trafiłam do dra Magnuckiego, który po przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego, dokładnym zbadaniu i wykonaniu USG od razu stwierdził, że w prawym jajowodzie jest ciąża pozamaciczna. Byłam w szoku jak to możliwe, przecież byłam w szpitalu, gdzie badało mnie kilku lekarzy, jak również na wizycie kontrolnej po szpitalu, a tu taka wiadomość, byłam przerażona… ale dr Jacek poprowadził wszystko jak trzeba, od razu dostałam skierowanie do Kliniki w której pracuje i w drugim dniu pobytu byłam przez Niego operowana przez ponad trzy godziny, gdyż operacja okazała się skomplikowana przez to, że tak długo ciąża była w jajowodzie, jednak dr Magnucki świetnie sobie poradził i naprawił to co poprzedni lekarze spartaczyli. Gdyby nie On, Jego wiedza, szybka reakcja i sprawna ręka chirurga…kto wie…pewnie już nie byłoby mnie na tym świecie. Po operacji zaglądał do mnie i pytał jak się czuję. Zawsze podkreśla, że gdyby coś się działo można dzwonić do Niego o każdej porze i tak jest, jeśli nie odbierze od razu to zawsze skontaktuje się jak może rozmawiać. No i trzeba dodać, że jest przystojny, co w przypadku ginekologa nie jest bez znaczenia
Po operacji wszystko w porządku, rana ładnie zszyta i dobrze się goi, pozostaję pod opieką dr Magnuckiego, który sprawił, że uwierzyłam, że jeszcze zostanę mamą. Cieszę się, że do Niego trafiłam.
Doktorze serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz za wszystko bardzo dziękuję!
DOŁĄCZAM DO GRONA JEGO STAŁYCH PACJENTEK I POLECAM WSZYSTKIM PANIOM!

Dla mnie bardzo dobry lekarz poleca gorąco-więcej takich lekarzy jak właśnie on-cykoreczka