Leczę się już u pana doktora ok.10 lat na początku prywatnie teraz normalnie na NFZ i nigdy nie pokazał mi różnicy w wizycie.Zawsze miły i uprzejmy.Dzięki niemu mam dwie wspaniałe córeczki i nie wyobrażam sobie żebym mogła chodzić do innego lekarza.Ufam mu w 100% i poleciłabym każdej kobiecie bez zastanowienia a na pewno kobietom ciężarnym bo żaden inny lekarz nie zajął się mną w ciąży tak jak pan doktor Jacek.

Zdecydowanie nie polecam! Lekarz nie uprzejmy, czułam się podczas badania jakby dotykał mnie dla przyjemności. Na pytanie: co to może być? odpowiada nic. Zawsze wydawało mi się, że do lekarza idzie się po to, żeby dowiedzieć się czegoś o tym, co nas niepokoi. Pielęgniarka siedząca z panem doktorem w gabinecie również nieuprzejma i niekulturalna.

Bardzo dobry lekarz,dyskretny,uprzejmy,bardzo kompetentny polecam wszystkim pacjentom Urszula

Bardzo dobry lekarz,dyskretny,uprzejmy,bardzo kompetentny
polecam wszystkim pacjentom