dr n. med. Jacek Miarka

Internista, Kardiolog, Neurolog

Lekarz bardzo dobry,chociaż oschły i nie lubi nadwagi jaką ma mąż.Ale i palenie męża wykrzyczał-mimo to,uważam,że jest kompetentny,wadę serca wylkuczył, znalazł zmiany w płucach. ogólnie-polecam .

U doktora J. Miarki leczę się od blisko 2 lat Po wielu nieprzyjemnych i mało fachowych lekarzy na jakich trafiałam tylko pan doktor był w stanie postawić diagnozy i mi pomóc Męczące mnie bóle głowy zelżały Doktor pomógł mi też przy zapaleniu oskrzeli których nikt nie słyszał Każdorazowo robi ekg i mierzy ciśnienie Mało tego ma renteg w oczach Za każdym razem trafia z diagnoza zanim otrzyma wynik Wprawdzie leczę migreny ale Pan doktor zwraca uwagę na całokształt nie tylko na to z czym się kto zgłasza W moich oczach to autorytet i że świeca szukać tak wybitnego Lekarza

Dobry fachowiec choć zdarza się mu być opryskliwy nie lubi osób palących papierosy za palenie robi awanturę pacjentom na oddziale a czasem też "karnie" wypisuje ze szpitala

Super doktor, godny największego zaufania i polecenia ...Setkom ludzi postawił właściwą diagnozę co zawsze jest ważne dla szybszego wyleczenia...

sześć lat brałem leki na wińcówkę którą mam zdrową /potwierdzona koronografia/dla mnie lekarz o przerośniętych aspiracjach

sześć lat brałem leki na wińcówkę którą mam
zdrową /potwierdzona koronografia/dla mnie lekarz o przerośniętych aspiracjach

Kompetencja. Duża ilość czasu poświęcona Pacjentowi. Rzeczowe informacje. Polecam

Daje z siebie 100%. Bardzo dobry lekarz. Polecam.

Daje z siebie 100%. Bardzo dobry lekarz. Polecam.

Nie sądzę, by osoba, która kończy medycynę nie miała pojęcia o stosowaniu konkretnych leków, gdyż jednym z mnóstwa przedmiotów na kierunku lekarskim jest m. in. farmakologia-to popierwsze, a po drugie chciałabym zauważyć, iż dr Jacek Miarka prócz bycia wybitnym internistą i kardiologiem,ma również specjalizację z neurologii, więc uważam, iż stwierdzenie, że doktor" nie ma kompletnego pojęcia o stosowaniu danej grupy leków" jest dla mnie absolutnie bez podstawne. studentka medycyny

studentka medycyny

Dr nauk med. Jacek Miarka, Ordynator Oddziału Kardiologicznego Szpitala w Nysie, to znakomity kardiolog, internista, ma wyjątkową cechę, bardzo fachowo leczy, udziela porad, cierpliwy, i kompetentny.Polecam doktora Jacka Miarkę. Wdzięczny pacjent.SR.