dr n. med. Jacek Mikosiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

2,9

Zawiedziona bardzo,bardzo.Robi tylko to za co ma zapłacone,zero zainteresowania pacjentem.Daje leki ot tak po prostu,nie znając całej historii choroby.Nie polecam.

Zastanawia mnie jedno co z daleka widać w tych opiniach "anonim" wystawiający opinie to nikt inny jak konkurencja , która nie potrafi sobie poradzić z jedynym fachowcem w tym mieście. Pacjenci, którzy faktycznie się leczyli u Pana Doktora mają zupełnie inne zdanie. Wszyscy chcemy zarabiać bardzo dobrze ale za usługi przez wysokiej klasy fachowca chcemy płacić grosze a pomyślał ktoś ile kosztuje pogrzeb i usługa "czarnego złodzieja zwana co łaska"

fakt jest drogi bo badania są drogie. ale jest bezkonkurencyjny tylko On poradził sobie z moja rana i zrobił to skutecznie.A inni lekarz e biorą zdecydowanie więcej za wizytę.Życzę Panu doktorówi dużo zdrowia żeby jak najdłużej pomagał ludziom.

Liczą się pieniądze. Kiedy po zabiegu pojawił się problem nie otrzymałam żadnej pomocy tylko zostałam odesłana do innych specjalistów a problem był po zabiegu.Ostrzegam

dr Mikosiński na pewno jest doskonale zorganizowany, aby skutecznie wycisnąć z pacjenta maximum gotówki i mieć duży "przerób". Ma metodę natychmiastowego straszenia pacjenta operacją, lub amputacją. Pacjenta traktuje jak weterynarz krowę, której nie trzeba nic tłumaczyć, czy wyjaśniać. Trudno mi ocenić fachowość medyczną tego lekarza, ale jego szczególne uzdolnienia biznesowe na pewno nie pozwalają mu być dobrym lekarzem. Gdy będzie prawdziwa konkurencja to przyjdzie chwila prawdy!

zwykły oszust, naciągacz i rzeźnik........zamiast ludzi leczyć doprowadza ich do straty wiekszej niz pieniadze.... tak leczy ze inni lekarze amputuja ludziom konczyny bo nie ma ratunku po jago leczeniu

Jest wspaniałym specjalistą [Chirurg naczyniowy] w swojej dziedzinie aczkolwiek leczenie nie jest tanie .Przed wybudowaniem własnej kliniki było o 100% lepiej .Teraz namawia na zabiegi w swojej klinice [nie tanie ].

Kompetentny i skuteczny pod warunkiem stosowania się do Jego zaleceń. Jednak aby efekty leczenia były zadawalające, trzeba je zacząć odpowiednio wcześnie a nie wtedy, gdy pozostaje już tylko amputacja.

Wyciaga pieniadze z ludzi bedacych jeszcze w narkozie pooperacyjnej.

Wyciaga pieniadze z ludzi bedacych jeszcze w narkozie pooperacyjnej.

Witam. Cóż mogę powiedzieć o doktorze jest drogi to fakt. Leczy ludzi ale też sprzedaje usługi typu badania i na pewno też jest współwłaścicielem apteki wiec normalne ze namawia nas pacjentów (klientów) na robienie badan u niego lub na zakupy w jego aptece. Chciałabym przedstawić parę przykładów obojętnie jakie badanie byśmy nie robili to chcąc je zrobić szybko i skutecznie to musimy zapłacić wszędzie nie kiedy jest to różnica paru złotych ja wiem max 10zł. Co do zakupów w aptece to nikt nas nie zmusza do zakupów w aptece pana doktora możemy je robić w hurtowniach lub w tańszych aptekach tylko niestety niekiedy jest nawet i drożej jak w aptece herba ale przecież na każdym leku czy opatrunku są dane producenta można zadzwonić i zamówić oczywiście względnie większa ilość albo porostu zastosować zamiennik bądź lek o potrzebnym składzie.Uważam że jako lekarz w swojej specjalizacji jest kompetentny i profesjonalny.Moim zdaniem nie powinniśmy wierzyć w lekarzy jak w bogów co zazwyczaj się słyszy powinniśmy z nimi współpracować w walce z chorobą uczyć się mamy przecież internet media nie po to tu Państwo zaglądają żeby co przejrzeć opinie o lekarzu czy jest dobry czy zły spróbujmy z nimi współpracować a odwracajmy się wtedy jeśli oni naprawdę nie chcą lub porostu nas na to nie stać(na częste wizyty.
Amputacja nie raz to słyszałam nie tylko od jednego lekarza od doktora też tylko od niego w innym znaczeniu "Czy chce Pani mieć nogę? Czy chce ja Pani amputować i zmarnować walkę, nasze starania a przede wszystkim rodziny?"
Walka wiara i wzajemna pomoc rodziny bliskich nic nam więcej nie pomoże nawet czasami sam bóg.Czy poleciłabym doktora raczej tak i z pełną odpowiedzialnością.
W imieniu Trockiej Teresy pisała córka Karolina
Panie doktorze dziękuje za współprace.