lekarz Jacek Moralewicz

Dermatolog

Odradzam wizytę u tego pana. Poświęcił mi raptem 5 minut. Nie podszedł kompleksowo do mojego problemu. Miałam problem ze skórą na twarzy. Zajął się usunięciem dwóch plam, gdzie miałam jeszcze inne liczne niedoskonałości. Nie wiem dlaczego ma tyle pozytywnych opinii na znany lekarz. Śmiem twierdzić, że chyba sam sobie te opinie pisze. Byłam u pana w grudniu 2021roku. EDYTA to moje imię.

Byłam u pana w grudniu 2021roku.
EDYTA to moje imię.

Zero kompetencji do pracy z dziećmi. Wizyta trwała zaledwie 5 min i 100zl do kontroli za miesiąc a nawet nie spojrzał na znamie jakie ma dziecko. Tragedia nie polecam

Nie polecam, a wręcz odradzam - niemiły i nieuprzejmy. Nie poświęca pacjentowi należytego czasu, nawet mu się dokładnie nie przyjrzy, żeby stwierdzić co mu dolega - byle tylko skasować za wizytę!

Stanowczo odradzam!!! Od ponad dwóch miesięcy mam kłopoty z suchą skórą twarzy i swędzącymi plamami w okolicach nosa. Z tym też problemem skierowałam się do jednego z najbliższych gabinetów. Pierwsza wizyta? 10, góra 15 minut. Czułam się jakby niechcianymi gościem, którym przeszkadza p. " doktorowi). Diagnoza w zasadzie żadna a 100 zł się należy i oczywiście konieczna druga wizyta po 10 dniach stosowaniu leku, który w końcowym efekcie tylko pogorszył stan mojej chorej cery. Gdyby nie pęcherzyki wodne, które pojawiły się po stosowaniu silnego antybiotyki nie odwiedziłabym już tego pseudo ...

Stanowczo odradzam!!!
Gdyby nie pęcherzyki wodne, które pojawiły się po stosowaniu silnego antybiotyki nie odwiedziłabym już tego pseudo lekarza.

Druga wizyta okazało się równie ekspresowa. Humor dopisywał już p. Moralewiczowi, jednak ja go straciłam ( podobnie zresztą jak ochotę na kolejne wizyty).
Stwierdzenie lekarza " lek nie skutkuje tak jak powinien" uznałam za żenujący. Po co wydawałam 48 zł na maść, która poparzyła mi twarz? Efekt wizyty drugiej wizyty: recepta na nowy antybiotyk + 100 zł dla gabinetu.
Nie odważyłam się zastosować kolejnego leku, nawet go nie kupiłam.
Momentalnie umówiłam się na wizytę u innego doktora, który okazał się fachowcem chcącym pomóc swojemu pacjentowi.
NIE TAK SIĘ LECZY P. " DOKTORZE"!!! Ludzie nie są królikami doświadczalnymi albo sponsorami!!!

Zdecydowanie nie polecam!!!

atmosfera jaka panuje w tym gabinecie jest nie do strawienia, wywyższa się uważa za najmądrzejszego, szkoda słów. Problem który mam rownież po miesiacu kuracji jest jeszcze bardziej widoczny niż był . Nie polecam

przez wiele lat leczyłam się u różnych lekarzy, zawsze przepisywano mi maści, które powodowały przebarwienia skóry a problem cały czas powracał. Dr Moralewicz polecił mi krem do ciała, po którym nie mam przebarwień a moja skóra wygląda świetnie.

Wybrałam Pana Moralewicza, bo zobaczyłam, że ma dobre notowania w rankingu. Niestety kilkumiesięczna kuracja tylko podleczyła mój stan, a ja, zawiedziona, nie mam siły na podjęcie nowej kuracji. Wizyty były prywatne, dostawałam drogie leki a trądzik jak był. tak jest, mimo, że doktor zapewnił, że po ostatniej wizycie nie będzie już potrzebe leczenie. (H)aus

(H)aus

jestem wlochiem. mialem problem z ustami. Meczylem sie przez tyle lat a nic, i we wloszech i w polsce u kogos innego. I W rescie powierzylem sie do Pana Moralewicza ktory mi badal, spokojnie, i dal odpowiedny lekarstwo. Po tydzien czasu wszysztkie moje problemy sa rozwiazane. Jeszcze raz bardzo dziekuje pana Moralewicza

Byłem u niego kilka razy i okazało się to kompletną stratą czasu, nie potrafił mi pomóc ani odrobinę...

Mieszane uczucia. Osbyłem 2 wizyty związane z dwoma różnymi przypadłościami. Za pierwszym razem byłem w 100% zadowolony. Za drugim razem niestety leczenie było zupełnie nieskuteczne, ponieważ sama dolegliwość była dobrze zdiagnozowana ale powód jej wystąpienia był zupełnie inny od założonego, tak więc leczenie było zupełnie nieskuteczne. Po zdiagnozowaniu (w szpitalu w innych okolicznościach) choroby i zaleczeniu jej, dolegliwości dermatologiczne zniknęły samoczynnie w ciągu 2 dni a leki (około 100zł) w ogóle się nie przydały.