Jacek Mularski

Psycholog

Pan Jacek był psychologiem w liceum do którego uczęszczałam. Jedyne co od niego usłyszałam że inni mają gorsze problemy i że jeśli będę miała nauczanie indywidualne to nie zdam matury. No cóż Panie Jacku, za kilka dni kończę studia i całe szczęście że nie musiałam więcej z Panem rozmawiać i trafiłam do prawdziwego psychologa

To co chciałam to uzyskałam, jedyne co mnie zaskoczyło, to gdy rozmawiał z moimi rodzicami stwerdził, że mama to histeryczka a tata myśli bardzo racjonalniei jest opanowany. Mały szczegół, że tata ma psychozę dwubiegunową i chorobę alkoholową, więc łatwo się domyślić, że udawał.

Odbyłem u Pana Jacka tertapię złożoną z jedynie 24 spotkań na przestrzeni 4 miesięcy i w tak krótkim czasie dzięki współpracy z nim udało mi się w zadowalającym stopniu uporać z większościa moich problemów, gł. dotyczących relacji rodzinnych i społecznych. Ma dużą umiejętność zadawania nieoczywistych pytań, wnikliwie słucha i potrafi naprowadzić na nowy, często zaskakujący punkt widzenia, wspiera i motywuje do rozwoju. Zawsze miałem realne poczucie że otrzymuję wsparcie i pomoc. Sam zaproponował zakończenie terapii w sytuacji kiedy uznał że zasadnicze problemy zostały rozwiazane oraz że w dalej poradzę już sobie sam. Zdecydowanie polecam tego terapeutę.

Ja miałem kontakt z nim w jednym z liceów gdzie pracuje jako psycholog. Na pewno jest to miły, kompetentny i komunikatywny człowiek.

Wzbudzając zaufanie terapeuta, kompetentny i uprzejmy, pozwala zrozumieć i rozwiązać problem, nie przedłużajac niepotrzebnie terapii. Jak najbardziej godny polecenia specjalista.

Ten psycholog potrafi prowadzić mądrą, i jednocześnie wyciszającą, uspokajającą rozmowę. Polecam.

Okazuje się, że ktoś może otworzyć człowiekowi oczy, na niby oczywiste sprawy i pomóc uwolnić się od czegoś, o czym wydawało mu się, że już dawno już się tego pozbył. Polecam

jesrt bardzo dobrym specjalistą pomógł mi i to naprawde bardzo polecam:)

jesrt bardzo dobrym specjalistą pomógł mi i to naprawde bardzo polecam:)

Pan patrzy głęboko w oczy, jakby chciał wniknąć w duszę.Na ile mu sie to udaje-nie wiem.Trzeba samemu jednak pracować nad sobą i mieć siiiilną wolę!

W MOIM PRZYPADKU NIE ROZPOZNAŁ PROBLEMU, ZBAGATELIZOWAŁ SYGANAŁY I W EFEKCIE PO WIZYTACH U PANA PSYCHOLOGA JEST GORZEJ NIŻ BYŁO, A PAN STWIERDZIŁ, ŻE NIE WIDZI WSKAZAŃ DO DALSZYCH SPOTKAŃ.....