lekarz Jacek Ochałek

Ortopeda

Szpital śląski w Cieszynie zyskał bardzo dużo mając takiego dobrego, kompetentnego lekarza ortopedę.Endoprotezę stawu biodrowego miałam robioną w 2017r.(marzec). .Ordynator lekarz Ochałek wspaniały specjalista, godny zaufania polecam go innym chorym.

Jest wspanialy mily cierpliwy krotko jest człowiekiem cieply i dobry specjalista,Bylam świadkiem kiedy starsza pokrecona pani była z wizyta nie był w stanie jej pomoc nie wzial za wizyte cchyle glowe,

Wspaniały,kompetentny,uprzejmy,godny zaufania i polecania Go innym chorym.Uratował mnie przed kalectwem,po tym jak lekarze z przychodni leczyli mój kręgosłup zamiast barku.Lekarz w przychodni spierał się ze mną,że mam chory kręgosłup,natomiast jedna wizyta u dr.Ochałka wystarczyła,by stwierdził,iż mój bark jest uszkodzony i ucisk w nim powoduje urywanie przyczepek mięśniowych,skutkiem czego był minimalny tylko już ruch ręki.POLECAM KAŻDEMU CHOREMU,KTÓRY SZUKA DOBREGO SPECJALISTY.Niezwykle kompetentny lekarz.

Lekarz, który potrafi wysłuchać spokojnie pacjenta! Objaśnił mi dokładnie na czym polega mocje schorzenie a nawet narysował :) poświęcił mi dużo czasu i choć na początku wizyty bałam się że będzie bardzo zdystansowany okazał się niezwykle przystępny i sympatyczny polecam!

Mój nadgarstek został zoperowany i zagoił się niż wcześniej NFZ wyznaczył mi termin pierwszej wizyty u lekarza. Diagnoza trafna, szybkie i skuteczne leczenie. Nie mogę powiedzieć złego słowa o Panu Doktorze.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Zabrze"?

ortoped
Sanvimed
Zabrze

Marek Hawranek

Chirurg ogólny
Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze