dr n. med. Jacek Pajak

Kardiochirurg

8 lat temu uratował zycie mojej córki, wada serca wspolny pien tętniczy. Pan doktor został po godzinach, żeby ja monitorować. Do końca zycia bede wdzięczna, mam nadzieję, że będzie Pan zyl w jak najlepszym zdrowiu 100 lat albo i dłużej! Do końca moich dni będę wdzięczna Panie Doktorze.

Pan Doktor uratował zycie Naszej corce ,ktora operował kiedy miała pół roku,ratujac jej zycie i sprawiając ze mimo ciezkiej wady serca córka zyje majac w tej chwili 15 lat ,łatka ktora zaszył dziure w sercu nadal trzyma i póki co tylko co pólroczna kontrola przypomina o tym zdarzeniu ,do końca zycia bedziemy wdzięczni .

Obecnie mam 27 lat, 19 lat temu ten człowiek uratował mi życie ,miałam wtedy lat 8 . Jeśli to czyta pragnę mu z całego serca podziękować już jako dorosła i zdrowa kobieta , minęło tyle lat a ja od tamtej pory czuje się tak jakby mnie nigdy to.nie spotkało robię wszystko na co mam ochotę, dziękuję Panu bardzo za to że uratował mi Pan życie.

Wspaniały fachowiec i wielki człowiek. Uprzejmy, budzący zaufanie, zawsze blisko swoich pacjentów, w 100% godny polecenia. Nigdy nie zapomnimy mu tego, że naprawił serduszko naszego synka - wdzięczni rodzice Antosia.

Oddając dziecko w jego ręce nie trzeba się martwić. Szacunek dla takich lekarzy.

podziwiam tego czlowieka za to co zrobil dla naszej córeczki Gabrysi,do wszystkiego podchodzi z sercem,potrafi tak podejsc do rodzicow i porozmawiac ,uspokoic,oby wiecej takich ludzi jak on w polsce,fantastyczny specjalista ,dzięki niemu nasza córcia ma sie dobrze ,na chwile obecna czekamy na trzeci etap operacji ,który wlasnie jest wykonywany przez niego:)

Lekarz z prawdziwego powołania.Nie mieści się w głowie,że są jeszcze tacy lekarze.Wielki kardiochirurg, ale jeszcze większy człowiek.Opanowany, spokojny,prostolinijny(bez zbędnych słów)a zarazem miły,ciepły i oddany swojej pracy. W swoim fachu jak najbardziej kompetentny.W jego obecności pacjent jak i rodzic zawsze czuje się bezpieczny.Doktor swoim uśmiechem i spokojem potrafi rozbroić w człowieku nawet największe negatywne emocje.Bogu niech będą dzięki za takiego człowieka.Z wielkim oddaniem i szacunkiem rodzice Maćka Adamusa z Istebnej

Wspaniały człowiek,nasza córeczka przeszła trzy operacje,ale On zawsze był z nami i zawsze poswiecał nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy i zawsze był dobrej myśli. DZIELUJEMY PANIE DOKTORZE rodzice Sandruni.

Profesjonalista w każdym calu, poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy żeby się dowiedzieć wszystko o operacji. Dzięki niemu i jego doświadczeniu nasza córka żyje i ma się bardzo dobrze, a po operacji gdy wszyscy chcieli zakładać dreny, Pan Doktor kazał się wstrzymać jedną dobę, twierdząc że nasza dziewczynka sama sobie poradzi. I oczywiście miał rację!!Naprawił serduszko naszej najukochańszej córeczki Kai, będziemy mu wdzięczni do końca życia. Dziękujemy!Asia i Michał

Wspaniały lekarz,życzliwy,kompetentny,"naprawił" serduszko naszego synka-dziękujemy Panie Doktorze-rodzice Jasia