dr n. med. Jacek Pajak

Kardiochirurg

Wspaniały fachowiec i wielki człowiek. Uprzejmy, budzący zaufanie, zawsze blisko swoich pacjentów, w 100% godny polecenia. Nigdy nie zapomnimy mu tego, że naprawił serduszko naszego synka - wdzięczni rodzice Antosia.

Oddając dziecko w jego ręce nie trzeba się martwić. Szacunek dla takich lekarzy.

podziwiam tego czlowieka za to co zrobil dla naszej córeczki Gabrysi,do wszystkiego podchodzi z sercem,potrafi tak podejsc do rodzicow i porozmawiac ,uspokoic,oby wiecej takich ludzi jak on w polsce,fantastyczny specjalista ,dzięki niemu nasza córcia ma sie dobrze ,na chwile obecna czekamy na trzeci etap operacji ,który wlasnie jest wykonywany przez niego:)

Lekarz z prawdziwego powołania.Nie mieści się w głowie,że są jeszcze tacy lekarze.Wielki kardiochirurg, ale jeszcze większy człowiek.Opanowany, spokojny,prostolinijny(bez zbędnych słów)a zarazem miły,ciepły i oddany swojej pracy. W swoim fachu jak najbardziej kompetentny.W jego obecności pacjent jak i rodzic zawsze czuje się bezpieczny.Doktor swoim uśmiechem i spokojem potrafi rozbroić w człowieku nawet największe negatywne emocje.Bogu niech będą dzięki za takiego człowieka.Z wielkim oddaniem i szacunkiem rodzice Maćka Adamusa z Istebnej

Wspaniały człowiek,nasza córeczka przeszła trzy operacje,ale On zawsze był z nami i zawsze poswiecał nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy i zawsze był dobrej myśli. DZIELUJEMY PANIE DOKTORZE rodzice Sandruni.

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Katowice"?

Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Sp. z o.o.
ulica Łabędzia 10
40-521 Katowice