dr n. med. Jacek Pajak

Neurochirurg

Urodziłam się z wodogłowiem. Pan doktor 15 lat temu uratował mi życie. Jestem po dwóch operacjach oraz wentrikulostomi endoskopowej, a wszystko w wykonaniu pana doktora. Przemiły człowiek, bardzo rzeczowy, precyzyjny i rozsądny. Polecam każdemu ❤

Dr.Pajak jest wspanialym lekarzem!Posiada ogromna wiedze ktora przekazuje dzieciom i rodzicom w sposob taki by zrozumieli.W momentach stresu i strachu dodaje otuchy i zawsze ma czas dla malych pacjentow i przestraszonych rodzicow.Polecamy doktora z calego serca!

Bardzo dobry lekarz,w 1993 roku uratował życie mojej córki. Jestem mu za to bardzo, bardzo wdzięczna

Po wizycie z moją córką, byłam w szoku, nie przypuszczałam, że spotkamy tak wspaniałego doktora!!!! mogłabym wymieniać długo same superlatywy, ale chcę podsumować krótko. Szkoda, że taki profesjonalizm nie zaraża innych kolegów lekarzy. Pozdrawiam Serdecznie

Pozdrawiam Serdecznie

Bardzo dobry lekarz. Cenię Go za wszystko.Ma podejście do dzieci do rodziców.Bardzo oddany w swojej pracy.Pozdrawiam Dro Pająka od Daniela co był operowany 3 czerwca tego roku przez Dr Pająka. Pozdrawiam

Witam moja córeczka ma 6 lat i choruje na glejaka mózgu termin do lekarza jest bardzo odległy bo dopiero w maju a córka coraz gorzej się czuje próbowałam szukac na necie tel bezpośrednio do dr pająka ale bez skutku więc jjesli ktoś morze mi pomuc bende bardzo wdzięczna

URATOWAŁ ŻYCIE MOJEJ CÓRCE!!! Bardzo dobry "fachowiec" i cudowny, ciepły człowiek, obdarzony wyjątkową empatią. Zdiagnozował moje dziecko po paru minutach, wysłał na tomografia na cito i sam osobiście czekał z nami na wyniki. Na następny dzień dziecko było już po pierwszej operacji ratującej życie. Mogła nie dożyć jutra, gdyby nie dr Pająk! W perfekcyjny sposób przeprowadził później tą właściwą operację, a była bardzo trudna, bo guz był umiejscowiony aż w trzech komorach mózgowych. Nawet Pan Profesor bał się ruszyć tego guza a dr Pająk podjął się tego zadania. Prowadził potem ...

Zdiagnozował moje dziecko po paru minutach, wysłał na tomografia na cito i sam osobiście czekał z nami na wyniki. Na następny dzień dziecko było już po pierwszej operacji ratującej życie. Mogła nie dożyć jutra, gdyby nie dr Pająk! W perfekcyjny sposób przeprowadził później tą właściwą operację, a była bardzo trudna, bo guz był umiejscowiony aż w trzech komorach mózgowych. Nawet Pan Profesor bał się ruszyć tego guza a dr Pająk podjął się tego zadania. Prowadził potem córkę przez 10 kolejnych lat, aż do pełnoletności i na dalsze monitorowanie posłał do dobrego neurochirurga dla dorosłych.
Minęło już 20 lat od tych operacji i nadal jest ok.
Dr Jacek Pająk uratował życie mojego dzicka i będę mu wdzięczna za to na wieki.
Zdrowia i szczęścia Panie doktorze !!! Sukcesów i chwały, bo jak nikt Pan na nie zasługuje.
Pozdrawiam.
Wdzięczna matka Agatka

Mądry lekarz, który na pierwszym miejscu stawia dobro małego pacjenta. Z dość specyficznym poczuciem humoru, jednakże wzbudza zaufanie od pierwszego spotkania. Fachowiec z doświadczeniem, nie wynosi się ponad. Skromny, uczciwy i szczery. Ja polecam tego lekarza:) Wdzięczna mama

Wdzięczna mama

najlepszy neurochirurg ,lekarz jedyny któremu powierzyłabym swoje życie!!!

najlepszy neurochirurg ,lekarz jedyny któremu powierzyłabym swoje życie!!!

dość długie terminy oczekiwania na wizytę

dość długie terminy oczekiwania na wizytę