lekarz Jacek Pasternak

Psychiatra

Dr Jacek Pasternak jest człowiekiem pełnym empatii,zrozumienia,serdeczności.Jego wiedzą,doświadczenie,pełen profesjonalizm powinny służyć za przykład wielu lekarzom.Czlowiek godny polecenia.Idac na wizytę do Doktora wiem że się nie zawiodę.Gratuluje i dziekuje bardzo Doktorze.

Pan Jacek to najlepszy lekarz jakiego można sobie wymarzyć zwłaszcza w tej trudnej profesji jaką jest psychiatria. Jedyny lekarz w tej dziedzinie do którego nie mam kompletnie żadnych obaw oraz stresu gdy przychodzi termin wizyty. Konkretny empatyczny cierpliwy Bardzo profesjonalny. Po każdej wizycie czuję się jak by mi podładował ktoś akumulatory ponieważ pan doktor przekazuje tyle pozytywnej energii dobrego humoru i ciepła. Najlepszy lekarz i bardzo bardzo serdecznie polecam wszystkim którzy się wahają 🤗

Miałam ogromne szczęście że trafiłam na tego lekarza. Wspaniały, empatyczny i kompetentny człowiek. Zgłoszenie się do specjalisty było dla mnie trudne, ale dzięki doktorowi zaufałam, że mogę otrzymać pomoc i otworzyłam się na emocje. Pan doktor uważnie słucha, rozumie i stara się aby wizyta była łatwiejsza, żartuje i próbuje rozładować stres i złe emocje. Polecam z całego serca!

Bardzo rzetelny i sympatyczny lekarz. Sympatyczny i wesoły, człowiek wychodzi z pozytywną energią po każdej wizycie. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Pan doktor ma ludzkie, życzliwe i bardzo rzeczowe podejście do pacjenta. Wizyta, choć trudna, dała mi poczucie, że jestem dobrze zaopiekowana. Polecam 🙂

Bardzo dobry lekarz. Cierpliwy, sympatyczny. Wizyta u Tego Lekarza powoduje pozytywny przypływ energii. Dlatego uważam:, ... że na problemy tylko Jacek Pasternak ! :)

Polecam z czystym sercem !

Polecam z czystym sercem !