dr n. med. Jacek Politański

Leczę się u Pana doktora z początku wydawało się że dobrze trafiłem ale okazało się że nie poprostu nie mogę się dogadać nie może wytłumaczyć mojej choroby i jakie będzie leczenie

Nie polecam pana doktora nic nie tłumaczy nie wiadomo co chodzi nie tłumaczy na czym będzie polegało leczenie

To nie prawda że przez telefon wszystko tłumaczy bo nawet nie odebrał telefonu ani nie oddzwonił nie tłumaczy wszystkiego tak jak opisują

Miałem wizytę u pana doktora i zastanawia mnie czemu spotkałem całkiem innego doktora wizyta odbyła się bardzo szybko wszedłem o niczym każdy pisze same dobre opinie ja jestem innego zdania szybko i po sprawie

Polecam pana doktora bardzo dobry lekarz pomogł mojemu mężowi całkiem bezinteresownie wszystko wytłumaczył na czym będzie polegało leczenie bardzo dobry lekarz

Lekarz nie podał środka znieczulajacego w trakcie badania kolonoskopijnego. Przechodziłam badanie czwarty raz i nigdy badanie tak nie bolało jak w wykonaniu tego lekarza. Lekarz zignorował mój ból, ogromny ból, czym naraził mnie na ogromne cierpienie. Badanie wykonywała w centrum medycznym na ul Barskiej.

Pragnę wyrazić moją opinie o Panu Doktorze Politańskim, który pomógł mojemu synowi w ratowaniu ciężko schorowanej nogi. Pan Doktor w sposób całkowicie bezinteresowny poświęcał mu czas a wrażliwość Pana Doktora , jego empatia odczuwana była w procesie leczenia nawet wtedy kiedy udzielał pomocy mojemu synowi w dni świąteczne w ramach wolnego czasu. Czy często spotyka się tak oddanych lekarzy ? Pan Doktor zasługuje na szacunek i uznanie w tym względzie. Po prostu wielki szacun .

Pragne wyrazic moją opinie o Panu Doktorze Politańskim, który pomógł mojemu synowi w ratowaniu ciężko schorowanej nogi. Pan Doktor w sposób całkowicie bezinteresowny poswiecał mu czas

Jestem osobą mocno schorowaną, trzydziestoletnia cukrzyca poczyniła zniszczenie mojego organizmu.Destrukcja kości i stopa cukrzycowa doprowadziły mnie do Pana Doktora Politańskiego. Zawdzięczam mu ogromnie dużo, jako jeden z niewielu ratował moją nogę, robił wszystko aby nie doprowadzić do amputacji co sugerowali inni.Udało się, mam dwie nogi i będę na nich odwiedzał Pana Doktora nie raz aby okazać mu moją wdzięczność. Dziękuję Panie Doktorze.Dodam jeszcze, że uratowana dzięki Panu Doktorowi noga pozwoliła mi poddać się przeszczepowi trzustki i nerki co czyni mnie szczęśliwym człowiekiem.Nigdy Panu tego nie zapomnę.Wdzięczny Łukasz

Bardzo dobry lekarz! Doświadczony, miły i bardzo cierpliwy. Potrafi pomóc pacjentowi zarówno przy wizycie jak i przez telefon. Wszystko wytłumaczy i zapewni bardzo dobre leczenie. Bardzo polecam :)