lekarz Jacek Ponikwia

Dwa lata temu pogryzł mnie pies, uraz dość głęboki. Trafiłam z SOR z szytą dłonią pod opiekę pana doktora. Byłam pod wielkim wrażeniem podejścia do pacjenta. Ogromna wiedza, którą człowiek chłonął i chciał słuchać. Daje Panu doktorowi 10 gwiazdek, za człowieczeństwo, za wiedzę, za traktowanie pacjenta, za uprzejmość, gdzie powinien czasem się zdenerwować, a tego nie zrobił. Mam wrażenie, że tacy lekarze to już wymierający gatunek. Dziękuję, że mogła doświadczyć normalności w leczeniu. Kłaniam się nisko.

Dwa lata temu pogryzł mnie pies, uraz dość głęboki. Trafiłam z SOR z szytą dłonią pod opiekę pana doktora. Byłam pod wielkim wrażeniem podejścia do pacjenta. Ogromna wiedza, którą człowiek chłonął i chciał słuchać. Daje Panu doktorowi 10 gwiazdek, za człowieczeństwo, za wiedzę, za traktowanie pacjenta, za uprzejmość, gdzie powinien czasem się zdenerwować, a tego nie zrobił. Mam wrażenie, że tacy lekarze to już wymierający gatunek. Dziękuję, że mogła doświadczyć normalności w leczeniu. Kłaniam się nisko.

Lekarz godny polecenia! Bardzo dobry, miły i uprzejmy. Wszystko wytłumaczy, przy tym potrafi być bardzo zabawny.

Lekarz godny polecenia!

Świetny chirurg i specjalista. Uprzejmy z poczuciem humoru i podejściem do pacjenta. Naprawdę chirurg godny polecenia.

Jak dla mnie doktor Ponikwia był bardzo miły, szczegółowo wytłumaczył jak zażywać leki oraz czego nie robić przy moim urazie. Nie chcę się kierować opiniami innych, ponieważ każdy może mieć zły dzień, ale ten lekarz był dziś ideałem w naszej służbie zdrowia.

Bezczelny typ! Zero zainteresowania pacjentem, badanie z uchylonymi drzwiami, tak ze panie pielęgniarki dokładnie podsłuchiwały każde słowo. Chamski i nieprofesjonalny. Odradzam.

Tragedia!!! Nie polecam!!! Osoba, dla której jesteś tylko kartoteką a nie pacjentem. Świnie zarzynać w rzeźni a nie leczyć ludzi.