Jacek Pustułka

Mistrz świata w rwaniu zębów. Dzisiaj usunął mi 6 górną. 😀 Bałam się otwarcia zatoki, a tu taka niespodzianka. Zna się na tym, co robi. Wzbudza zaufanie, choć wszystkim się nie dogodzi. Ja polecam. D. Iwanicka

Byłam dzisiaj po raz pierwszy u dr. Pustułki na wyrwaniu zęba. Mając niezbyt miłe wspomnienia po poprzednim wyrywaniu u innego stomatologa,byłam pełna strachu gdyż tamten był jakimś rzeźnikiem,nie poczekał aż znieczulenie zacznie działać i rwał mi go praktycznie na "żywca". Jednak u dr. Jacka cały strach był niepotrzebny. Szybka,fachowa pomoc,w dodatku pan doktor jest bardzo uprzejmy i dowcipny ;) Naprawdę,Cudotwórca,Czarodziej nie lekarz !!!

Najlepszy stomatolog w Legnicy! Przy bolącym zębie przyjmnie bez problemu-w przeciwieństwie do innych.Wyrywanie zębow szybkie i bezbolesne.

Witam, Dziś wyrywałam prawą ósemkę. Weszłam spanikowana... a okazało się , że po znieczulenia miejsca całe wyrywanie trwało może 30 sekund. Ten lekarz tę czynność opanował do perfekcji.:> Teraz mam tylko zdrętwiałą twarz po znieczuleniu.Ale to minie.

Dzisiaj wyrwałam u tego lekarza 2 zęby, szybko sprawnie i bezproblemowo. Trzydzieści minut i po sprawie. Nie żałuje znieczulenia, wszystko bezbolesne. Mimo że zawsze bałam się dentysty zdecyduję się na kolejną wizytę a co do uprzejmości lekarza, nie mam nic do zarzucenia. Ważna jest przede wszystkim współpraca z lekarzem. Jeśli wizytę u dentysty można nazwać przyjemną to ta właśnie taka była.

UWAGA! Nie sugerować się opiniami innych! Przed wizytą w gabinecie naczytałam się o doktorze tyle złych opinii na tej stronie, że nie będę nawet opisywać jak go sobie wyobrażałam. W trakcie wizyty, pomimo stresu nie odniosłam wrażenia, ze Pan doktor jest nieuprzejmy, wręcz przeciwnie! Jestem przeogromnie zadowolona, że trafiłam w Jego ręce i z czystym sumieniem polecam tego specjalistę! Dwa miesiące wcześniej byłam w innym gabinecie prywatnie, również z dolną ósemką. Pomimo, że nie mam zastrzeżeń do poprzedniego zabiegu, ten wspominam o wiele przyjemniej. Pół minuty i było po sprawie ...

W trakcie wizyty, pomimo stresu nie odniosłam wrażenia, ze Pan doktor jest nieuprzejmy, wręcz przeciwnie! Jestem przeogromnie zadowolona, że trafiłam w Jego ręce i z czystym sumieniem polecam tego specjalistę! Dwa miesiące wcześniej byłam w innym gabinecie prywatnie, również z dolną ósemką. Pomimo, że nie mam zastrzeżeń do poprzedniego zabiegu, ten wspominam o wiele przyjemniej. Pół minuty i było po sprawie :) Z przyjemnością wrócę do tego gabinetu raz jeszcze! Pozdrawiam Pana doktora serdecznie! :)

Swietny specjalista, jestem bardzo zadowolony.

Swietny specjalista, jestem bardzo zadowolony.

Na początek zaznaczę, że jestem panikarą i dentysty boję się jak niczego w świecie... i niestety dzisiejsza wizyta nie zmieniła mojego stosunku do dentystów. Pan doktor do uprzejmych niestety nie należy, zresztą podobnie jak asystentki. Siedziałam w gabinecie godzinę, nikt nie chciał zamienić ze mną słowa choćby o pogodzie, żebym mogła się rozluźnić. Kiedy pierwsze znieczulenie nie zadziałało doktor był wyraźnie niezadowolony, po drugim miał pretensję i był opryskliwy, po trzecim powiedział mi, że "marnuje" na mnie znieczulenie a ja "i tak będę mu się na fotelu rzucać". Totalna masakra, doprowadził mnie do płaczu. Teraz jest po wszystkim a ja zwijam się z bólu bo puszcza znieczulenie.

Rzeźnik!!! Niestety, uprzejmości z jego strony się nie spodziewajcie.Typowy dorobkiewicz!

Rzeźnik!!!
Niestety, uprzejmości z jego strony się nie spodziewajcie.Typowy dorobkiewicz!

Usuwałem dzisiaj 2 zęby. Czekałem 4 godziny, tylu jest pacjentów do DR...Bałem sie okrutnie...No i co??? Miło, sympatycznie, zero bólu. Nawet nie wiedziałem kiedy było po sprawie. Fenomenalny fachowiec !!! Dzisiaj było ok 30 pacjentów, nic dodać ,nic ująć. Wszystko NA NFZ Pełny szacun DOKTORZE :))) Andrzej

Pełny szacun DOKTORZE :)))

Andrzej