mgr Jacek Pypkowski

Chirurg ogólny

Bardzo kompetentny lekarz. Rana po operacji tarczycy zagoiła się bardzo dobrze. Zadnych powikłań pooperacyjnych.

I ja chciałam dorzucić moją skromna opinię na temat doktora Pypkowskiego. Po raz pierwszy spotkałam się z tym ciepłym człowiekiem prawie 5 lat temu. Pan doktor wyciął mi prawie całą tarczycę (pomagał mu wtedy pan Doktor Paweł Wierzchowski, którego z tego miejsca pozdrawiam). Wcześniej była rozmowa wstępna/wywiad lekarski. Pan doktor ujął mnie z jednej strony profesjonalizmem, a z drugiej takim „ludzkim” podejściem do pacjenta – dla mnie liczy się to ogromnie. Co to znaczy? Mówił jasno, zrozumiale, co i jak się będzie ze mną działo, ciachnął gardło i zaszył tak, ...

I ja chciałam dorzucić moją skromna opinię na temat doktora Pypkowskiego.
Wcześniej była rozmowa wstępna/wywiad lekarski. Pan doktor ujął mnie z jednej strony profesjonalizmem, a z drugiej takim „ludzkim” podejściem do pacjenta – dla mnie liczy się to ogromnie. Co to znaczy? Mówił jasno, zrozumiale, co i jak się będzie ze mną działo, ciachnął gardło i zaszył tak, że nawet sam miał problem z wypatrzeniem podczas drugiej wizyty, co u mnie operował :) (po 5 latach kojarzył, że już kiedyś byłam pacjentką pana doktora). I cały czas, zarówno podczas pierwszej jak i drugiej wizyty w gabinecie, jak również na oddziale po zabiegu/operacji, na Jego twarzy widniał uśmiech, który najbardziej wystraszonego pacjenta uspokajał  I do tego spokojny ton głosu i żarcik od czasu do czasu :)
Niestety w moim stosunkowo niedługim życiu miałam niestety dość dużo okazji do zapoznania się ze środowiskiem lekarzy, pan doktor jest na pierwszym miejscu mojej listy ulubionych, kompetentnych i uśmiechniętych lekarzy :)
Jeśli ktoś musi powierzyć swoje zdrowie chirurgowi, to serdecznie polecam rączki Doktora Jacka Pypkowskiego – wie co robi :)
Chciałam napisać więcej, miałam ułożone całe wypracowanie, ale i tak to mało, by wyrazić wdzięczność i zachwyt wobec tej niesamowicie sympatycznej osoby. Z całego serca dziękuję panie doktorze.

Składam serdeczne podziękowania dla Pana doktora za wykonaną operację. Niesamowity człowiek, który nie dość, że jest profesjonalistą, to swoją postawą i zaangażowaniem sprawia, że pacjent ma głębokie przeświadczenie o tym, że znalazł się we "właściwych rękach" oraz że wszystko będzie dobrze. Moje przerażenie zamienił Pan na ten "dodatkowy uśmiech", który zawsze będę kojarzyć z Pana osobą i ciepłem, które od Pana emanuje. Paula Graczyk

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej operacji usunięcia tarczycy zpowodu raka i skierowaniem mnie do Gliwic ,gdzie jestem jestem dalej leczona.

Super lekarz!!!!szkoda,że takich lekarzy jak pan doktor jest na lekarstwo.Szczerze z ręką na sercu mogę polecić tego lekarza.Dziękuję całemu oddziałowi "Tarczyc"jesteście wspaniali.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

Bydgoszcz
Pałuckie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Żninie
ulica Szpitalna 30
88-400 Żnin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ESKULAP Ewa Molska, Stanisław Molski Spółka Jawna w Bydgoszczy
ulica Koperkowa 2
86-031 Osielsko