mgr Jacek Radecki

2,9
2,9

Z czystym sumieniem oceniam wizytę w gabinecie na pięć gwiazdek z plusem. Jestem turystą przebywającym w Szczawnicy. Potrzebowałem nagłej pomocy stomatologa . P. Radecki podszedł do mojego problemu z wielkim zrozumieniem , czego efektem było , że godzinę później siedziałem na fotelu w gabinecie. Brawo , życzę mieszkańcom więcej takich lekarzy w Szczawnicy. Pozdrawiam Piotr

Mogę z całego serca polecić, usuwałem dwa zęby u Pana Radeckiego, przy czym jeden wymagał bardzo dobrego specjalisty i na takiego też trafiłem. Człowiek z dużą wiedzą, doświadczeniem oraz podejściem do pacjenta. Po każdej wizycie Pan Radecki dzwonił z pytaniem jak się czuję. 5/5

Kompletne dno, dentysta wyrywając zęba uszkodził innego zęba obok, nie polecam chyba że ktoś chce się pozbyć uzębienia. Nie wiem gdzie pan radecki zdawał egzaminy ale zdecydowanie na stomatologa się nie nadaje.

Super lekarz przyjął syna z bólem w przeciągu 15 min.Syn ma straszna awersję na lekarzy a zwłaszcza na dentystów.Profesjonalnie wytłumaczył przyczynę bólu i podjął skuteczne leczenie.Skontaktował się ze mną natychmiast telefonicznie /przebywałem poza domem/informując o przyczynach i sposobie leczenia.Pełen profesjonalizm.

Witam. Nie polecam dentysty. Mojemu znajomemu p. Radecki wyrwał wszystkie zęby naraz, gdzie pod koniec wyrywania znieczulenie przestało działać i poprostu znajomy zęby miał wyrywane na żywca. Każdy znający się dentysta wie, że przy takiej ilości wyrwanych zebow człowiek może dostać krwotoku.

Ja serdecznie polecam Pana Doktora, człowiek z bardzo dużymi umiejętnościami w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Osobiście, nie widziałam w środowisku stomatologów nikogo, kto by tak szybko i technicznie usuwał zęby. Do tego w sposób prosty i przyjemny przekazuje wiedzę :) . Jeśli komuś nie odpowiada "sposób bycia" Doktora to już jest jego sprawa - nie każdy lekarz wszystkim będzie odpowiadał. Ja w każdym razie polecam :)

Ja w każdym razie polecam :)

Na przełomie lat nic się nie zmieniło ten Pan dalej pozostał sadystą. Może w prywatnym gabinecie inaczej obchodzi się z pacjentami. Jak przyjmuje w przychodni to mimo zaplaconego znieczulenia (którego cena w przeciągu krótkiego czasu wzrosła o 100%) nigdy nie wiadomo czy wyrywanie zeba nie odbędzie się na przyslowiowego żywca. Ciekawa jestem co podaje do znieczulenia h2o jest tańsza. Nie polecam wręcz przestrzegam. A o kulturze i podejsciu do pacjenta nie będę wspominać. Ale jeśli lekarzem zostaje się dla pieniędzy to właśnie tak to wygląda. Pozytywne komentarze fajnie jest sobie samemu wpisywać ale Pańskim ex pacjentom nikt nie zmydli oczu. Jeśli ktoś ma jakąś inną możliwość to wierzcie mi nic gorszego was nie może spotkać.

MOJEJ ŻONIE WYRWAŁ 3 ZĘBY NARAZ NIE PYTAJĄC SIĘ O ZGODĘ GDZIE ŻONA BYŁA W CIĄŻY I PROSIŁA O WYRWANIE JEDNEGO ZĘBA KOSZT WYRWANIA 300 ZŁ TO ISTNY KONIOWAŁ I SADYSTA

POLECAM WSZYSTKIM ! U innego lekarza mordowali się z moim zębem ponad 45minut i tylko połamali , nie usunęli. Znajoma poleciła Pana Doktora i miała rację .Przyjął mnie od razu ,dobrze znieczulił i w ciągu kilku minut usunął pozostawione korzenie,bez żadnego problemu. Widać,że wie co robi i zna się na tym ,a przy tym nie jest drogi. Iwona Cz.

Polecam tego Pana, od lat leczę u niego zęby i jestem bardzo zadowolony. Najbardziej cenie sobie profesjonalizm, i zdecydowanie. Kilka razy korzystałem z usług innych stomatologów , ale nieprzekonani mnie do siebie.