Jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo sympatyczny, dziecko było zadowolone ze spotkań, samo chciało chodzić do pana Jacka. Profesjonalista, zawsze odpowiada na pytania. Poświęca swój czas, aby wszystko dogłębnie wyjaśnić. Polecam tego fachowca bardzo. Chodziliśmy z dzieckiem na NFZ i byliśmy bardzo zadowoleni.. Dziękujemy.!

Pan Jacek to wspaniały fizjoterapeuta. Bardzo szybko pomógł naszemu synkowi wyjść z asymetrii oraz z problemów z napięciem mięśniowym. Teraz synek ma 8 miesięcy i pięknie się rozwija. Polecam każdemu, lepszego fizjoterapeuty dla dzieci nie znajdziecie. Poza tym to bardzo życzliwy, miły człowiek, ma świetne podejście do dzieci, nawet tych najmłodszych

Z całego serca polecam. Nie dość, że świetny terapeuta to w dodatku dobry człowiek. Nasz syn go uwielbia :)

Poleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeęeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeecam!

Polecam! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Świetny człowiek i fachowiec! Całkowicie poświęcony swojej pracy, chociaż bardzo rozchwytywany. Ma takie kompetencje, by mieć lepiej płatną pracę, a jednak pracuje w przychodni publicznej. Po ledwie minucie potrafi ocenić stan pacjenta. Niezwykły rehabilitant.

NAJLEPSZY ! kompetentny,fachowy, z sercem na dłoni, ma "złoty" dotyk ,daje ogromną siłę do walki,wiarę i nadzieję. DZIĘKUJĘ

DZIĘKUJĘ

świetny w tym co robi. polecam z czystym sumieniem. ( Pan Jacek- sumienny, zawsze odpowie na każde pytanie) mały minusik- zbyt mało czasu poświecone pacjentowy ( w czasie wizyty rozrywany z kazdej strony )

Świetny człowiek i fachowiec. Doskonałe podejście do dzieci. Nigdy nie straszy rodzica jakąś chorobą zanim nie ma pewności. Polecam