dr n. med. Jacek Ruciński

Chirurg ogólny

Znam Pana doktora od wielu lat. Fachowość, kompetencja, miły i sympatyczny, wszystko tłumaczy przystępnym językiem. Według mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Zdecydowanie polecam.

Nie miałam szczęścia do lekarzy,a tu przypadkiem trafiłam na dr.Rucińskiego. Polecam zdecydowanie. Jedyny człowiek w fartuchu,przy którym się czuje,że Ty i Twoje zdrowie jest ważne. Szacunek, Panie Jacku. Bardzo miło Pana wspominam, polecam i wiem,gdzie się w razie potrzeby udać. Przywrócił mi Pan wiarę w lekarzy.Sylwia

Jestem zachwycona. 2 lata temu miałam usuwane u doktora znamiona, niebezpieczne. Zaimponowało mi profesjonalne podejście, miła atmosfera i kompetencja-doktor cierpliwie tłumaczył, doradzał, kierował, sugerował. Po zabiegu (dość spore znamiona) prawie nie ma śladu. Małe cieniutkie blizenki. Polecam każdemu- najlepszy profesjonalista w Mińsku

Nie wiem nawet co napisać, tak niesamowity jest ten lekarz. Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że to najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Tak jak pisali przedmówcy- z powołania. Miły, sympatyczny, przystępnie wyjaśnia i daje zrozumiałe rady prowadzące do jak najlepszego rozwiązania problemu. Jak wszyscy wiemy, istnieje takie zjawisko jak czarny PR. To właśnie czyni jeden z komentarzy. Anonimowo można wszystko napisać. Jeżeli dalej nie wierzycie, to idźcie i przekonajcie się sami. Nie sądziłem, że TACY ludzie jeszcze istnieją na Ziemi. Chapeau bas, Panie Jacku :)

Bardzo miły, sympatyczny. Wiedza, doswiadczenie, cierpliwosc i znakomite podejscie do pacjenta. Wnikliwe badanie, trafna diagnoza, wyjasni "po ludzku" i zaradzi. Lekarz z powołania. Krzysztof

Krzysztof

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Mińsk Mazowiecki"?

Maciej Langner

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93

Mariusz Mazur

Chirurg ogólny
NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce