dr n. med. Jacek Rudy

Neurolog

Świetny specjalista. Postawił na nogi mojego syna. Wystarczyła jedna wizyta. Teraz pomaga mojemu tacie. Poświęca swój czas i uwagę. Odbiera telefony nawet późnym wieczorem, oddzwania. Jeszcze nie spotkałem takiego lekarza. Bardzo dziękuję. Zdecydowanie polecam. Robert

Świetny specjalista. Postawił na nogi mojego syna. Wystarczyła jedna wizyta.
Bardzo dziękuję. Zdecydowanie polecam.
Robert

Nie polecam robi wrażenie sympatycznego ale po dłuższej rozmowie można odnieść wrażenie że nie chce on pomóc podczas rozmowy śmieje się pacjentowi w twarz mało empatyczny

Jest przewspaniałym lekarzem poniewaž bez rezonansu wiedział ,že mam guza mózgu .Zlecił mi rezonans magnetyczny i potwierdziło się jego przypuszczenie .Jak dla mnie jest prawdziwym ANIOŁEM dzięki niemu žyję bo? Lekarz ,który mnà się zajmował czyli neurochirurg okłamywał mnie przez 3 lata, že guza nie ma .Jestem Panu Jackowi Rudemu bardzo wdzięczna ,za okazane serce i opiekè jaką mi cały czas daje, jest bardzo kochanym i dobrym człowiekiem! Polecam z całego serca wdzięczna pacjentka wraz z Synem☺

Panie Doktorze, Panie Jacku. Wielki szacun. Do gabinetu ciężko się dostać, ale przynajmniej tą drogą mogę Panu podziękować za wystawioną dla mnie receptę ( dzięki mojej mamie (z resztą, cudowna kobieta - pomyślała o mnie). Nie wierzę, że znajduje Pan jeszcze czas na czytanie poczty.Podziwiam.Szanuję za poświęcony czas.Pozdrawiam i wierzę w to,że przepisany CORTINEFF - tabletki pomogą, jak zwykle dobrze podjęta decyzja.

Wspaniały specjalista pod każdym względem. Bywałem u wielu psychiatrów i żaden nie pomógł mi jak dr Jacek Rudy.

Pan doktor to nie tylko dobry neurolog ale takze psychiatra. Przez wiele lat sie leczylam ale nikt tak mi nie pomogl jak pan doktor. POD KAZDYM WZGLEDEM POLECAM.

jest bardzo dobry to co robi rzeby kazdy poswiecil tyle czasu pacjentowi

jest bardzo dobry to co robi rzeby kazdy poswiecil tyle czasu pacjentowi

nie dość że malo sympatyczny to jeszcze za wypisanie recepty bierze dodatkowo 50 zł to jest zdzierstwo

Leczę się u w/w lekarza od lat wraz z mężem. Wykrył jako pierwszy nowotwór (oponiak)i przez lata jest wsparciem dla mojej rodziny nie tylko jako lekarz ale można powiedzieć przyjaciel chociaż sam o tym nie ma pojęcia. Polecam gorąco ponieważ nie spotkałam na swojej drodze drugiego tak wyrozumiałego i rozumiejącego innych lekarza. Katarzyna Skowrońska

Katarzyna Skowrońska

super specjalista, dokładnie analizuje problem zdrowotny i bez problemu dochodzi do przyczyny