lekarz Jacek Sadowski

2,7
2,9
2,5

Rozwiał wszelkie wątpliwości. Badanie usg bardzo dokładne i z informacją dla, mnie co i dlaczego sprawdza. Mam porównanie z kilkoma innymi lekarzami i śmiem twierdzić, że nie ten lekarz jest świetny, który żartuje z pacjentkami, a ten, który fachowo je bada. W zwiazku z tym wszystkim, które liczą na rozrywkę u ginekologa to nie polecam. Polecam natomiast tym, które szukają specjalisty.

Polecam doktora Sadowskiego. Pan doktor przeprowadza dokładny wywiad, następnie przechodzi do precyzyjnego badania i w zależności od potrzeb - odpowiedniego leczenia. Podczas badania nie czuje się żadnego dyskomfortu. Pan doktor konkretnie odpowiada na pytania.

Zdecydowanie ODRADZAM!!!!! Jestem w pierwszej ciąży i chyba jak większość przyszłych mam wiedzę posiadam raczej internetowo – książkowo – przyjaciółkową. Pan pseudo Dr Jacek wybrał ten zawód chyba jako dobre źródło zarobków a nie powołanie. Podczas pierwszej – nie został przeprowadzony ani wywiad ani nie założono mi karty ciąży. Cała wizyta wraz z badaniami trwała ok 10 min. Nie zostało mi nic wyjaśnione, żadnych informacji co powinnam czego nie, na pytanie, które zadałam łaskawie uzyskałam lakoniczna odpowiedz, z której tak naprawdę nic się nie dowiedziałam. Lekarz oschły, mówi do ściany, pacjentkę traktuje przedmiotowo – nie osobowo, podejście do pacjentki wręcz naganne i pozostawia wiele do życzenia. Modlę się tylko bym nie trafiła na porodówkę jak będzie jego dyżur.

Jestem świerzo po prywatnej wizycie kontrolnej. Pan doktor był bardzo rzeczowy i uprzejmy. Sam zaproponował dodatkową cytologię, badanie USG było bardzo długie i dokładne. Nie było jakiegokolwiek pośpiechu. Po badaniu usiadł ze mną i tłumaczył mi dokładnie różne rzeczy przez kolejnych kilka minut. Znalazł mi na jajnikach pęcherzyki, więc zaprponowaa inne badania w celu wykluczenia/potwierdzenia choroby. Jedyny minus - brak wywiadu na początku.

Moich 2 spotkan z panem dr na izbie przyjec w wejherowie nie wspominam dobrze. Czulam sie jakbym niepotrzebnie lekarzowi zajmowala czas a przyjezdzalam z powaznymi dolegliwosciami. Nie patrzyl na mnie podczas rozmowy, ledwie slyszalam odpowiedzi na zadane pytania,mruczal cos pod nosem. Odpis z wizyty w szpitalu byl tak nieczytelny, ze rzaden lekarz ktory go czytam nie mogl go rozcztac.

Witam Wizyta u lekarza Sadowskiego w Wejherowie w Szpitalu byla okropna. Nic nie tlumaczyl nic nie mowil nawet badanie cytologiczne bylo okropne czuje je jeszcze godzine po wizycie. Nie polecam bo jesli tak ciaze by prowadzil to dziekuje.

Witam

Prowadziłam ciążę u tego lekarza, po poprzedniej utracie (poprzedniej nie prowadziłam u niego, spotkaliśmy się na Izbie przyjęć - bardzo mi wtedy pomógł). W trakcie ciąży wszystko wyjaśniał a wszystkie podejrzenia rozwiewał konsultacją z innym lekarzem, był też bardzo ostrożny co pozwoliło urodzić mi zdrowego synka mimo problemów w ciąży. Mi odpowiadał i jeśli będę mogła to poprowadzę u niego kolejną ciążę.

Straszny lekarz!! Bardzo nieprzyjemny w kontakcie, jeśli już coś mówi to nie można nazwać tego rozmową tylko burczeniem pod nosem z którego nic nie da się zrozumieć.

Bardzo nieprzyjemny w kontakcie lekarz , sprawia wrażenie bardzo zimnego człowieka. Nie udziela żadnych inf. podczas badania trzeba go o wszystko samemu wypytywać a i tak odpowie zdawkowo jednym słowem o ile odpowie wogóle , co do jego komprtencji nie mam zdania natomiast podejscie do pacjenta ma naganne i pozostawia wiele do życzenia . Nie życzę trafić na niego na izbie przyjęć .

wiele moich pytan pozostawiał bez odpowiedzi,nie podobały mi się jego komentarze połączone z jednoznacznymi podtekstami ,nie polecam zdecydowanie