lekarz Jacek Samor

Pulmonolog

1,6

Ten lekarz na pewno nie powinien być lekarzem ! Zero empatii , zwłaszcza wobec osób cierpiących . Powinien mieć zakaz wykonywania swojego zawodu ! Tak nie można … Ale nie wie, co jego w życiu czeka . Może nauczy się pokory … Oby jak najprędzej , dla własnego dobra …

Lekarz bezczelny, nie umiejący pracować i rozmawiać z ludźmi. W trakcie rozmowy na temat stanu zdrowia mojej 81 letniej mamy usłyszałam, że panu doktorowi cytuję,, nie chce się ze mną rozmawiać". Skandal, że jest ordynatorem. Niestety nie mogę polecić szpitala w którym ordynatorem jest taki człowiek.

Beznadzieja. Nieuprzejmy, nie ma czasu. Zadziera nosa i zero szacunku dla pacjenta. Tacy ludzie nie powinni zostawać lekarzami

Bardzo nieuprzejmy lekarz, proszę unikać, nawet nie próbować czegokolwiek z nim ustalać, pytać, zwłaszcza w szpitalu.

Osoba bardzo antypatyczna i bardzo nie miła wręcz chamsk potraktował moja cała rodzinę jak śmieci. Na pytanie o stan zdrowia mojego chorego dziadka (81 lat) , zaczął na mnie krzyczeć na cały oddział wewnętrzny oraz stwierdził że nie będzie mi odpowiadać ponieważ mu się nie chce oraz zagroził mi i mojemu dziadku że jeżeli natychmiast nie wyjdę jutro wpisze dziadka do domu! I nie interesuje Doktora stan zdrowia pacjenta , chociaż dziadek jest w stanie ciężkim ( niewydolność nerek i podejrzenie raka płuc) nie polecam ! Nie zostawimy tego tak zamierzam zgłosić skargę. Jak lekarz może nie mieć serca i poszanowania dla pacjentów i rodziny?!

Bardzo dobry lekarz z podejsciem profesjonalnym do pacjenta godny polecenia bardzo skutecznie podjol sie leczenia mnie i to bez operacji Andrzej Trzciński

jako lekarz w każdym razie beznadziejny nie leczy a napewno szkodzi,jest brutalny nie ma czasu dla pacjenta,ani odrobiny współczucia ODRADZAM