lekarz Jacek Seweryn

2,5
2,4

Jeden z najlepszych lekarzy potrafi zrobić coś z niczego gdy innym się nie chce on pracuje, niejednokrotnie miałem przyjemność być nawet na sorze gdy miał dyżur i gdyby nie on to bym pewnie cierpiał w bólu z moimi problemami facet wie jak pomóc. co do kultury osobistej nie wiem czy wy wszyscy jesteście tacy wrażliwi gość jest bardzo miły i pomocny polecam go jako lekarza a przede wszystkim fachowca w swojej klasie zawodowej. Szkoda że nie komentuje tutaj każdy kto miał z nim kontakt i jest zadowolony, tylko paru niezadowolonych plebejuszy którzy psują mu opinie.

Nigdy ale to nigdy nie spotkałem się z takim empatycznym "lekarzem" na Sorze w Wadowicach. Przyjechałem z mamą której z powodu raka zaczęła siniec stopa. Tata dołączył chwilę potem. Chciałem z tym "Panem" porozmawiać na temat tego jakie podejmie dalsze kroki, na co usłyszałem że jestem pijany i że Z PIJANYMI NIE ROZMAWIA. Jestem abstynentem z powodu zarzywanych leków, a ten pseudo lekarz obraził mnie przy wszystkich w poczekalni. Odradzam kontakt z tym "lekarzem" bo nim nie jest. Jest zwykłym małym sfrustrowanym człowieczkiem. Nie wiem jakim cudem ten typ śmie przed nazwiskiem stawiać sobie skrót Dr.

Proszę nie usuwać mojego posta. Ten lekarz zasługuje żeby ludzie wiedzieli ze od tego człowieka trzeba z daleka

10 lat temu miałem wypadek w pracy prawie urwało mi dłoń na sor z ciekawości przyszło kilku chirurgów aby to zobaczyć na końcu przyszedł pan Jacek spojrzał na nich zaklął powiedział chłop się wykrwawia a oni patrzą ci trzej wyszli wziął nić i związał tętnice czekali na niego na korytarzu gdzie czekała też moja żona gdy lekarz wyszedł zapytali go co będziesz szył odpowiedział tak będę szył oni do niego daj sobie spokój szkoda twojej roboty operację robił mi od dwunastej w nocy do rana przyszył dzisiaj jeżdżę motorem to była lewa ręką gdzie trzeba wciskać sprregło jestem mu wdzięczny miałem szczęście że trafiłem na niego .bo tamci trzej proponowali amputację.

Kontakt z tym lekarzem, to dla pacjenta ostateczność, np. nieplanowana wizyta na SOR, gdzie niestety ma dyżury. Lekarz pozbawiony empatii, nie potrafi, albo nie chce zdiagnozować pacjenta, nieprzyjemny w kontakcie. Informuje pacjenta podczas wizyty, że noc, to nie pora na USG (pacjent z bólem brzucha), że jeśli nie ma potrzeby leczenia chirurgicznego, to niepotrzebnie przychodzi, traktuje go jak natręta. No bo taki pacjent pewnie obudził się ok. 24tej w nocy i pomyślał...wpadnę na "całodobówkę", powiem, że boli mnie brzuch, a skoro SOR tak blisko, to może jeszcze tam, bo w sumie nigdy nie byłem. Zawraca głowę, a PAN Doktor musi poświęcić mu 10 minut (dużo piszą nasi lekarze :-), to jest czasochłonne). Niestety, z przykrością wpisuję w każdym obszarze najniższą z możliwych ocen.

Najgorszy i najbardziej niekompetentny osobnik twierdzący ,że jest lekarzem.Arogancja ,zwykłe chamstwo i kompletny brak kompetencji.Wstyd ,że taki ktoś przebywa na SOR w Wadowicach.Jeżeli nie lubi tej pracy niech idzie na emeryturę.

Polecam w 100% lekarz miły konkretny.nie owija w bawełnę mówi tak jak jest.a nie co by się chciało słyszeć pełen profesjonalizm.polecam i dzięki za opiekę.a negatywy żeczywiście nieuzasadnione.

Byłem w Wadowicach Na NFZ u pana lek. ortopedy Seweryna. To była moja ok. 4 wizyta u tego lekarza. Lekarz miły, uprzejmy, spokojny. Pan lekarz odpowiedział na każde zadane pytanie wyczerpująco. Poświęcił mi odpowiednią ilość czasu. Minus tylko taki, że kolejki są spore i czeka się często od godziny do trzech od umówionej wizyty. Jest za mało ortopedów na cały powiat wadowicki. Oceniam wizytę na 9/10. Polecam.

Trafiłem na tego lekaza przypadkowo bo miał dyżur w sobotę na sorze. Mimo że sobota to chciało mu się założyć druta kisznera do palca a nie zbyć i dać gips !! Jak to robi reszta wadowickich lekazy! Braku szacunku nie zauważyłem przeciwnie miły i sympatyczny nie wiem czy Ci co to piszą te negatywy to nie jakieś chłopki ze wsi ;) chcący wyłudzić l4 !! Napewno jeśli będę musiał kiedyś skorzystać z porady itp to tylko Jacek Seweryn Polecam

Nie polecam totalny brak kultury i szacunku wobec pacjentow bluzni, naduzywa swoich praw. Mam nadzieje ze sie juz nie spotkamy "panie doktorze"

Brak szacunku dla pacjenta. Brak jakiejkolwiek kultury osobistej. Lekarz, któremu zależy na pieniądzach a nie ludzkim życiu. Nie życzę nikomu trafić na jego dyżur na Sorze w Wadowicach!