dr n. med. Jacek Skiba

Kardiochirurg

Genialny specjalista o ogromnej wiedzy. Pan Doktor to osoba bardzo empatyczna, pomocna i usmiechnięta. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Dziekuje Panie Doktorze za to, że mamy wśod specjalistów kogoś takiego jak Pan :-) kogo można oobdarzyć ogromnym zaufaniem i mieć pewność, że trafiło się w dobre ręce.

Proszę o namiary i kontakt do Pana dr. n. med. Jacka Skiby. Mój tata będzie miał operację usuwania tętniaka i wymiany zastawki aortalnej. Pilnie potrzebuję konsultacji. Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc byłabym bardzo wdzięczna. To mój email: aga16888@interia.pl

Ja również potwierdzam, wysoką klasę specjalisty kardiochirurga dr J.Skiby.Jego ludzkie podejście do pacjenta ,istoty choroby ,fachowości w wykonaniu zabiegu.Jesteśmy mu wdzięczni za podjęcie się bardzo trudnej reooperacji zastawki serca naszej mamy.Dzięki ogromnemu doświadczeniu ,umiejętnościom doktora zabieg udał się ,a Mama szczęśliwie wraca do zdrowia.Wcześniej leczona była przez innego lekarza, po pierwszej operacji doszło do powikłania zapalenia wsierdzia. Stan serca mamy był ciężki ,szukaliśmy pomocy.Doktor Skiba podjął się operacji ,mimo ogromnego ryzyka uratował życie naszej mamy.Wielkie słowa UZNANIA i SZACUNKU dla doktora Jacka Skiby-Polecam każdemu !

Jestem przypadkiem kardiologicznym nie kardiochirurgicznym jednak zdecydowalam sie na dr. Skkibę...i naprawde POLECAM. Jestem "chwile" po wizycie a sprawa mojej dolegliwosci ruszyla z kopyta w dobra strone...Nareszcie...po roku chodzenia i placenia za wizyty. Bardzo Dziekuje:).

Bardzo Dziekuje:).

PAN DR.JACEK SKIBA JEST NIEOCENIONYM SPECJALISTĄ, KARDIOCHIRURGIEM POD KAŻDYM WZGLĘDEM.DNIA 13-12-2012 OPEROWAŁ MI TĘTNIAKA AORTY WSTĘPUJĄCEJ 5,5MM.WSZYSTKO SIĘ UDAŁO,JESTEM JUŻ W DOMU I DOCHODZĘ DO FORMY.OTRZYMAŁAM OD PANA DOKTORA DRUGIE ŻYCIE ZA CO JESTEM MU BARDZO WDZIĘCZNA I BRAK MI SŁÓW PODZIĘKOWANIA.TĘTNIAK RÓSŁ BARDZO SZYBKO.OD STYCZNIA 2012 (4,6mm)-LISTOPADA 2012 (5,5mm).KLINIKA W POZNANIU PROPONOWAŁA W LISTOPADZIE 2012 R TYLKO OBSERWOWAĆ CIŚNIENIE I W LUTYM ZROBIĆ PONOWNIE TOMOGRAF.NATOMIAST PAN DR.SKIBA OD RAZU ZLECIŁ OPERACJĘ W TRYBIE PILNYM.JA TEŻ TRAFIŁAM DO DOKTORA PRZEZ ZNAJOMĄ MOJEJ SASIADKI,KTÓRA BYŁA OPEROWANA PRZEZ DOKTORA 3 LATA TEMU I CZUJE SIĘ WSPANIALE.JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ BARDZO MOJEMU WSPANIAŁEMU RATOWNIKOWI ŻYCIA.POZDRAWIAM SERDECZNIE BARBARA J.

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław