lekarz Jacek Ślipek

Chirurg ogólny, Ortopeda

Bardzo dobry specjalista, zainteresowany pacjentem, posiada duże umiejętności. Po wizycie prywatnej, zabieg wykonany w szpitalu w krótkim czasie. Polecam

Fachowe i profesjonalne podejście do pacjenta! Zawsze serdeczny i otwarty, wszystko na spokojnie tłumaczy prostym i zrozumiałym językiem. Ogromna wiedza i zaangażowanie w proces leczenia, każdego traktuje indywidualnie. Gorąco polecam

Bardzo fajny lekarz, niezwykle sympatyczny z poczuciem humoru ale przede wszystkim skuteczny i kompetentny. To zdecydowanie najlepszy ortopeda w Nowym Sączu!

Lekarz, który doskonale zna się na swojej pracy i wie co robi. Jest bardzo skuteczny. Ma też fajne podejście do pacjenta.

Po wypadku miałem straszne bóle w kręgosłupie. Pan dr dobrał odpowiednie zabiegi i rehabilitację. Teraz jestem innym człowiekiem :) Polecam w 100%!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Nowy Sącz"?

Andrzej Krzak

Chirurg stomatolog

ul.Młyńska 9

Wiśniowieckiego 13
MARBIK
Kraszewskiego 118 (parter, pok.8)
Krynica-Zdrój
Niepubliczny Zakład Środowiskowych Usług Pielęgniarskich Spółka Cywilna
Broniewskiego 3
gabinet chirurgiczno-onkologiczny tel.com.0602 75 44 71
Asnyka 10 lok. 2
Kraków
Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
Kraków
Stacja Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego
Śniadeckich 15
Nowy Sącz
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci "Solidarność" w Radziszowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Podlesie 173
Radziszów