prof. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Chirurg ogólny, Proktolog, Chirurg onkolog

Godny polecenia, wyleczył mi mamę z nowotworu wątroby. Rzadko znależć takich lekarzy jednocześnie z wiedzą i dosświadczeniem.

Na operację czekałem pół roku. Teraz czuję się gorzej, p.dr nie zlecił wykonania kolonoskopii(to błąd w sztuce lek.)Nie usunął nacieków wokół odbytu,nie wiem czy usunął cokolwiek. Zdecydowanie nie polecam tego pana.

Nie znam bardziej konkretniejszego lekarza !!! Jestem po operacji raka jelita grubego i nie mam żadnych dolegliwości związanych z tą operacją. Sama opieka w trakcie i po podbudowala mnie mocno psychicznie. Polecam Wszystkim tak doskonałego fachowca !!!

Mam poczucie, że zapłaciłem za fachowość i uprzejmość. Leczyłem się sam 5 miesięcy, a po wizycie w 3 tygodnie było po kłopocie. Żałuje, że tak długo zwlekałem z problemem. Polecam doc. Śmigielskiego.

Bardzo dobry lekarz, ale skupia się jedynie na problemie, który dotyczy jego specjalizacja. Nie zajmuje się absolutnie ew. schorzeniami, które mogą mieć powiązanie z tą zasadniczą. A szkoda!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Łódź"?

Sasanek 8
Łódź

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź
al. Wolności 22