lekarz Jacek Smykał

Choroby zakaźne

Gorąco polecam dr Smykala. Bardzo uprzejmy życzliwy z poczuciem humoru. Wszystko wytłumaczy, korzystając z pomocy swojego personelu podejmuje skuteczne działania. Dba również o smopoczucie swoich pacjentów. Uwazam ze dr. Smykal jest więc dobym fachowcem, mi pomógł. Zycze jednak żebyście nie musieli korzystać z jego pomocy ani innych lekarzy bo lepiej nie chorowac. Jednak jeśli będziecie juz musieli to dr Smykala jest dobrym wyborem w swej dziedzinie. Nie zapominajcie ze lepiej jest zapobiegać niż leczyć wiec dajcie o siebie i dużo zdrowia wszystkim zycze.

Bardzo dobry ardynator ze wspaniałym personelem lekarzy i pielęgniarek na oddziale zakaźnym w Zielonej Górze

Poszedłem do pana dr ze skierowaniem od lekarza chorób zakaźnych. Skierowanie miałem natychmiastowe !! CITO z podejrzeniem zakażeniem grzybicą ( kandydozą ) Pan dr popatrzył na mnie i spławił jak jakiegoś psychicznie chorego. Ledwo chodziłem i funkcjonowałem, schudłem 10kg w miesiąc a on nie widział nic złego w wynikach które pokazują że to może być to. Twierdzą tak inni ale on nie. Parodia nie lekarz. Może i się zna na innych przypadkach ale jako człowiek to nic nie wytłumaczył nie polecam

gburowaty i nadęty mądrala. konspiruje z podwładnymi pielęgniarkami i salowymi upatrując w pacjencie chipohondryka.

bardzo polecam Pana Doktora, trafiłam do niego od razu jak dowiedziałam się iż jestem zarażona, przemiły, uprzejmy, wszystko dokładnie wytłumaczy, jest dla mnie ogromnym wsparciem, bardzo gorąco polecam doktora

oceniam dra Smykała bardzo wysoko, ponieważ jest i człowiekiem, i lekarzem. Dzięki Niemu zostałam wyleczona z HCV, choć zanim trafiłam do Niego, błąkałam się po całym szpitalu na różnych oddziałach. Zawsze znalazł czas na rozmowę, na badanie. Posiada ogromną wiedzę i nie boi się kontynuować kuracji, mimo powikłań i słabszych wyników. Jest lekarzem oddanym swojej profesji.

Pan doktor twierdzi, iż borelioza istnieje przede wszystkim w psychice pacjenta. Standardowo odsyła pacjenta do neurologa, reumatologa czy psychologa. Leczy wyniki, a nie pacjenta. Pan doktor jest ordynatorem i prowadzi poradnię leczenia boreliozy, także zdecydowanie odradzam. Chyba, że komuś nie zależy na stanie swojego zdrowia.