lekarz Jacek Sobaszek

Polecam pana doktora z calego serca.Uprzejmy wszystko dokladnie i szczegółowo wyjasnia.Oby wiecej takich lekarzy.

Polecam w 100%. Bardzo kontaktowy, uprzejmy i serdeczny lekarz. Wszystko objaśnia bardzo szczegółowo, tłumaczy cierpliwie. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

Bardzo dobry chirurg z ludzkim podejsciem do chorego. uprzejmie i rzeczowo wyjaśnia badanie i przyczyny dolegliwości, Człowiek chory odnajduje w tym lekarzu prawdziwego

Bardzo dobry chirurg z ludzkim podejsciem do chorego.
uprzejmie i rzeczowo wyjaśnia badanie i przyczyny dolegliwości,
Człowiek chory odnajduje w tym lekarzu prawdziwego

Super lekarz, jestem cztery miesiące po operacji pęcherzyka żółciowego. Żadnych komplikacji pooperacyjnych. Miałem także inne zabiegi u tego lekarza.Chirurg godny polecenia

Imponuje zamiłowaniem do tego, co jest jego zawodem. Jest niezwykle pogodny, choć jest zapracowany. Skupiony na tym, co ma do wykonania, udziela fachowych uwag. Pacjent może poczuć się na swoim miejscu.

Bardzo pozytywna. Rzadki przypadek wsrod chirurgow tak uprzejmego dla pacjenta. Oby TAKICH bylo wiecej.

Super lekarz, bardzo kompetentny, bardzo sprawny chirurg, wyjątkowy dar tłumaczenia medycznych pojęć polecam , pacjent

Gdybym znowu mial potrzebę, choć nie daj BÓG, wybiorę znowu tego lekarza.

Gdybym znowu mial potrzebę, choć nie daj BÓG, wybiorę znowu tego lekarza.

Polecam.Wspaniały lekarz.Byłam pacjentką.Tlumaczy metode leczenia.Jest kompetentny,uprzejmy.

Super lekarz, polecam każdemu, pełny profesjonalizm, rewelacyjne podejście do kazdego pacjenta, wszystko tłumaczy. Pacjentka