lekarz Jacek Sołtyk

1,6
1,8
1,8
1,9

Też kiedyś byłam tylko raz u tego pana nie popatrzył nawet w dokumentację choroby gdzie leczyłam się u poprzedniej lekarki wcześniej powiedział jesteś zdrowa nie musisz tego brac

Tak kiepskiego lekarza nie widziałem dawno, wizyta trwała minutę, opryskliwy i arogancki. Terminy do tego człowieka/lekarza na NFZ to około 7 dni, do każdego innego 2-3 miesiące - to chyba samo mówi za siebie. Polecam poszukać kogoś innego, chyba, że ktoś lubi tracić czas.

Strata czasu. Wizyta trwała 2 minuty. Nie uzyskałam żadnej informacji, lekarz mnie nie zbadaj neurologicznie , mialam wrażenie że nawet mnie nie słuchał. Pokiwał 2 razy głową, wypisał receptę. Porażka az się dziwie ze taki człowiek leczy ludzi.

Bez wiedzy, bez kompetencji, nie poświęca czasu ani uwagi pacjentowi. Nie zagląda w kartę, wyśmiewa pacjenta, nie zaleca badań, które powinnen. Od kilkunastu lat się leczę, więc co jakiś czas kontrolne powinny być.

Lekarz orzecznik AVIVY niekulturalny, niekompetentny, wykonuje zawód lekarza bez należytej starnności, gburowty, nieuprzejmy, niesympatyczny działa na szkodę pacjenta. Pracuje bez zasad etycznych.Pozwala sobie na uwagi nesympatyczne dla pacjenta nie zwiazane z celem wizyty.

Lekarz nie patrzy globalnie, nie słucha pacjenta, nie pamiętał co mówił w grudniu, a w marcu mówił że w grudniu to właśnie mówił. Zamiast wydać skierowanie jako pilne wydał zwykłe a potem ma pretensje że tak długo nie ma wyniku. Bardzie teoretyk niż praktyk.

Szczerze to brakuje tu możliwości nie zaznaczenia żadnej gwiazdki. Cokolwiek by nie napisać wszystko naprawde poniżej normy. Zachowanie, szacunek do pacjenta to jakaś masakra. Tak nadętego i pewnego siebie lekarza dawno nie widziałam!!! Wiedza żadna, nie dowiedziałam się niczego! nie pomógł w żaden sposób!!! Pierwszy i ostatni raz byłam u niego, Szczerze nie polecam!!!!!!!!!!

Mam wrazenie,ze te pozytywne opinie to Pan sam o sobie napisał...jest Pan takze dla mnie medycznym zerem, nadetym bufonem pozbawionym jakiegokolwiek szacunku dla ludzi i obiecuje, ze jezeli zaszkodzil Pan mojemu Ojcu, to ma Pan juz wkrotce Prokuraturę u drzwi swoich!!!Prowadzę recherche na Pana temat i teraz juz sie Pan nie wywinie!!!!

Rzetelnie, fachowo i kompetentnie podchodzi do problemów pacjenta. A przy tym bardzo uprzejmy i cierpliwy. Polecam!

dwa tygodnie cierpiałam lecz jak mnie zawieziono do pana Jacka 4h i stałam na nogach PPPOOOLLLEEECCCAAMMM