lekarz Jacek Stankiewicz

Lekarz z powołania! Wspaniały człowiek z poczuciem człowieczeństwa i bezgraniczną chęcią pomocy drugiemu człowiekowi. Chyba każdy z Nas życzyłby sobie by trafić na swojej drodze na takiego lekarza oraz by inni lekarze wzięli przykład z Pana Dr Stankiewicza. pomógł mojemu tacie zupełnie bezinteresownie i mimo, iż nie był nigdy wcześniej jego pacjentem. Za pomoc i okazanie serca będziemy Panu doktorowi wdzięczni do końca swego życia.

Witam, mam prośbę czy mógłby ktoś dać mi namiary na doktora stankiewicza numer tel. gdzie przyjmuje prywatnie z góry bardzo dziękuję.

Super gość,jestem w trakcie leczenia,ale polecam jak najbardziej.Potrafi podejść życiowo do pacjenta i profesionalnie wytłumaczyć co i jak się leczy-100% lekarz z powołania a nie dla kasy

Znam pana Jacka od ponad 10 lat. Operował mnie 5 razy. Wspaniały lekarz z powołania. Wszystko wytłumaczy stara się zawsze pomóc nie lekceważy pacjentów. Niech inni lekarze biorą z niego przykład.

doskonały lekarz i człowiek;operował mi żylaki;polecam

doskonały lekarz i człowiek;operował mi żylaki;polecam

Wspaniały lekarz,doskonały specjalista,oddany pacjentom.Z mojej rodziny cztery osoby miały zabiegi wykonane przez Pana doktora ( ja również) i wszyscy go chwalą za profesjonalizm,podejście do pacjenta,troskę w czasie leczenia i rekonwalescencji..Polecam jako lekarza i człowieka.Iza

Leżałem po wypadku ogólne obok leżał pan Alojzy w bardzo ciężkim stanie jedną nogą u Św... Piotra Dzięki Panu Jackowi dziadek wrócił do nas za co ja i zapewne jego rodzina dziękuje panu Doktorowi...specjalista ,trafne i przemyślane diagnozy,nie tylko lekarz ale i człowiek...WIĘCEJ TAKICH A LECZENIE BĘDZIE PRZY CAŁEJ SWOJEJ ZŁOŻONOŚCI SPOTKANIEM Z PROFESJONALISTĄ

Najlepszy chirurg w Piotrkowie Tryb. A.Olejnik

Najlepszy chirurg w Piotrkowie Tryb.
A.Olejnik

poskładał mi rękę.działa bez problemów.coraz rzadziej spotyka się takich lekarzy.

jest dokładny i najważniejsze ludzki pozdrawiam

jest dokładny i najważniejsze ludzki pozdrawiam