lekarz Jacek Sywula

Laryngolog

Świetny i kompetentny lekarz. Krótkie kolejki i bardzo kompleksowe podejście. Wizyty prywatne praktycznie od ręki i o każdej porze dnia. Zdecydowanie polecam!!!

Wspaniały, kompetentny lekarz, nie mówi za dużo ale cierpliwie wyjasnia, bardzo rzeczowy, polecam

Od kilku miesięcy mam wycieki z uszu. Pomógł mi dopiero ten lekarz- cierpliwie codziennie zakładajęc opatrunki. Wcześniej inny laryngolog co wizyta to zapisywał inny antybiotyk.Zawsze baz efektu. A teraz nie tylko ucho nie cieknie ale lepiej słyszę.

Witam podszedlem sceptycznie do doktora ale.. po przepisanych lekach na drugi dzien uszy sie odetkaly :O bez zadnego zabiegu ktory wczesniej odrazu byl wykonywany :O rewelacja jestem zadowolony i polecam. pomimo ze na poczatku jest szorstki :D

Rewela. mam nawracające zapalenia gardła, krtani, anginy itp. za pierwszym razem kiedy nic nie działało razem z antybiotykiem, a nie mogłem dosłownie przełykac śliny, on zalecił płukanie solą emską i pare innych zabiegów. poprawa na następny dzień. Byłem od tamtej pory juz pare razy. Za każdym razem widoczny efekt.

Jeden z najgorszych lekarzy z jakim miałem do czynienia. Nie wiedział totalnie o co chodzi, nie pomógł mi , nawet nie miał poczucia wstydu mówiąc ze nie wie o co chodzi, ale cyt" jak nie boli to zostawić". Pewnie, tyle że ja chce wiedzieć co mi jest !!!!!!!!!

pomógł od razu w przypadku złamanego nosa[dwa miejsca] u syna,gdzie trzech lekarzy zbagatelizowzło i odsunęło ten stan na dalszy czas uspakajając nas,że wszystko jest w porządku.To On nastawił te złamania na mejsce.Jestem Mu bardzo wdzięczna,bo obyło się bez komplikacji zdrowotnych w póżniejszym życiu mego syna.DZIĘKUJĘ I POLECAM.

krótko, rzeczowo, bez kolejki i skutecznie.

krótko, rzeczowo, bez kolejki i skutecznie.

trafione diagnozy. Lubi pożartować. Wyjaśnia dokładnie na czym polega choroba. Często ma kilka propozycji leczenia