lekarz Jacek Szczepański

2,4
2,6
2,2
2,2

Dziewczyny omijajcie tego Pana szerokim łukiem. Sądziłam że starsza osoba ma tak bogate doświadczenie lekarskie, iż warto się do niej skierować. Okazało się to istnym błędem. Lekarz nie nawiązuje kontaktu wzrokowego, nie tłumaczy, nie opowiada, jest opryskliwy, wzrok ma utkwiony jedynie w ekran komputera, z którym ma ewidentny problem jeśli chodzi tempo pisania. Szkoda Waszego cennego czasu i nerwów, zdecydowanie odradzam.

Absolutnie nie polecam. Była to moja pierwsza wizyta u doktora Szczepańskiego i zdecydowanie ostatnia. Pan doktor był bardzo nieprzyjemny i gburowaty, kompletny brak wywiadu na początku wizyty tylko pytanie po co przyszłam. Problem z jakim przyszłam został kompletnie zbagatelizowany. Badanie usg mimo ze nie było to moje pierwsze badanie, istny koszmar (ból i zero wyczucia). Polecam omijać wizyty u tego pana szerokim łukiem.

Brak zainteresowania ciążą żony i jej osobą. Na co drugiej wizycie brak USG. Brak pytania czy żona bierze jakiekolwiek witaminy. Głupie aluzje odnośnie grupy zawodowej jaką ona reprezentuję . Wielka łaska w wypisywaniu zwolnieniu lekarskiego w 8 m-cu ciąży !!! Opryskliwość i kompletna olewka. Ten człowiek nie powinien być lekarzem. Pora na emeryturę.

Byłam wczoraj i raczej nigdy więcej ,dziwię się , ze POLMED ! Trzyma takiego niemiłego lekarza, ale pewnie trzyma dlatego, ze lekarz nie chce zlecać badań , co jest dla Polmedu dobre i tanie! Usłyszałam jestem zdrowa to nie muszę się badać i skoro chce badania ( miałam swoją mała listę badań , głownie hormony) to podważam kompetencje lekarza... Zapytałam Pana dr czy słyszał o tzw. Profilaktyce i w końcu łaskawie zlecił mi parę badań, ale podniósł mi i zapewne sobie neiźle ciśnienie... Nie mniej jednak nie winię jego tylko ...

Nie mniej jednak nie winię jego tylko raczej POLNEND , bo z tego wniosek , ze daje lekarzom wytyczne , żeby nie zlecać badań! Co do kultury osobistej to jakiś wściekły na cały świat.. lekko podniosłam maseczkę, chociaż miałam ja przez cała wizytę na nosie i ustach , ale ze zaczęłam sie trochę dusić ( pewnie z nerwów) to powiedział, ze jak jej spowortem nie założe ( zaznaczam nie zdjęłam jej tylko lekko palcem odchyliłam) to przerwie badanie...

Chodziłam do niego długie lata. Ale też nie zlecał mi żadnych badań, nawet odpłatnych. Jak brałam leki antykoncepcyjne to chciałam zrobić badania na hormony, które leki będą odpowiednie. Oczywiście prywatnie. To odpowiedział, że nie ma takiej potrzeby, bo to do niczego nie jest potrzebne. Raz zapisał mi leki po których wstrzymała mi się miesiączka. Tłumaczyłam mu, że to chyba nie są tabletki dla mnie.(W ulotce jest napisane, że dla kobiet po menopauzie. Jestem po 40 i do tej pory wszystko było dobrze i regularnie.) To się wkurzył i powiedział, że albo takie leki albo żadne, bo to on jest lekarzem i wie lepiej jakie leki są dla mnie dobre. Powiedział mi, że przechodzę menopauzę i mam się z tym pogodzić. Masakra! Od tamtego czasu przez pół roku nie mam żadnego normalnego okresu, krwawię sobie jak się podoba. Co parę dni. Tak mi rozwalił gospodarkę hormonalną, że już nie wiem kiedy co mam brać czy nie brać. Kiedy okres będzie lub nie będzie. Nie polecam nikomu. Nich idzie na emeryturę, zanim kobietom narobi problemów w organizmie.

Według mnie ginekolog nie musi byc uprzejmy. To jego sprawa, jaki ma stosunek do ludzi i jak traktuje kobiety. Ale jesli juz jest niemiły, to moglby chociaz byc kompetentny. A tu ani jedno, ani drugie. Żenujące jest to, zeby ginekolog w tych czasach nawet nie zbadał czy zlecił badań, choćby prywatnie za dopłata! W czasach problemów hormonalnych np. hiperprolaktynemii, wszechobecnego PCOS, popularyzacji antykoncepcji i rożnych torbieli, nowotworów piersi, janikow czy szyjki i wszystkiego co nas, kobiety, spotyka tak często. I to coraz młodsze. Albo na przykład, zeby chociaz nie spróbował ...

moglby chociaz byc kompetentny. A tu ani jedno, ani drugie. Żenujące jest to, zeby ginekolog w tych czasach nawet nie zbadał czy zlecił badań, choćby prywatnie za dopłata! W czasach problemów hormonalnych np. hiperprolaktynemii, wszechobecnego PCOS, popularyzacji antykoncepcji i rożnych torbieli, nowotworów piersi, janikow czy szyjki i wszystkiego co nas, kobiety, spotyka tak często. I to coraz młodsze. Albo na przykład, zeby chociaz nie spróbował dobrać odpowiednia antykoncepcje, ktora miałaby jak najmniej skutków ubocznych, skoro na rynku farmaceutycznym jest tak szeroki wybór? Mało jest ginekologów z powołania i on na pewno nie jest jednym z nich. Tacy lekarze, nie idący z duchem czasu powinni juz odejść na emeryturę. Przykra prawda na temat braku wyobrazni tego lekarza. I lenistwa. Bo nie chce sie nawet porozmawiać, nawet zapytać o wywiad rodzinny dot. nowotworów! A pozniej kobiety chodzą przez miesiace i lata do takiego lekarza, ktory nawet nie włączy łaskawie usg i hodują nieoperacyjne nowotwory wykrywalne w III i IV stadium z przerzutami. I tylko zanizaja wykrywalność, az wstyd w Europie.

Doktor przez kilkanaście miesięcy nawet nie wykonał badania USG ani nie zaproponował cytologii, pomimo powracających infekcji (cytologii oczywiście po wyleczeniu infekcji). Czy nie powinno byc w standardzie wykonywanie USG kobietom, które przychodzą na wizytę po raz pierwszy przed zapisaniem jakichkolwiek leków czy antykoncepcji?

Nie jestem zadowolona.... od roku staram sie o zajscie w ciaze, niestety bezskutecznie. Mam swoja lekarke lecz akurat tego dnia nie mogla mie przyjac, miala komplet pacjentow, a Ja dostalam krwawienia ktore nie bylo zwiazane z miesiaczka. Dowiedzialam sie, ze szyjka jest czysta i wzial mnie na USG po czy powiedzial ze moge byc w bardzo wczesnej ciazy i nie widzi skad krwawie juz 6 dzien! Od paru miesiecy zrobilam okolo 60 testow ciazowych i kazdy przezywam, wiec informacja o ciazy spowodowala usmiech na twarzy i wielkie szczescie. nastepnego dnia pojechalam zrobic badanie krwi beta HCG zeby potwierdzic, co Pan doktor mi powiedzial i co? Ciazy nie ma, a jest placz ... do tej pory mam krwawienia i wizyte ktora mialam pqre dni temu musze powtorzyc, ale juz u mojego lekarza. Nie polecam!!! Malo sympatyczny i przedewszytkim nie delikatny!

Absolutnie nie polecam!! Najgorsza wizyta w życiu. Bardzo nie delikatny, brutalny wręcz, po wizycie miałam bolesne podrażnienie, a do tego był szorstki i szowinistyczny. Szkoda.

Smutny, podpity człowieczek. Za prywatną wizytę z ubezpieczenia być tak potraktowaną, to nie zdarzyło mi się w historii swojego 35 letniego życia. Gbur, prostak, cham. "Niech sobie pani poczyta" - gdybym chciała sobie poczytać, to poszłabym do biblioteki. Nikomu nie radzę iść do tego pana, nawet jakby płacili srebrnikami.