dr n. med. Jacek Szendzielorz

Byłem u dr Szendzielorza w kwietniu z podejrzeniem jaskry. Muszę przyznać, że nie spotkałem jeszcze tak profesjonalnego i fachowego okulisty. Dr Szendzielorz zaimponował mi swoją wiedzą, podejściem do pacjenta, jasnym i precyzyjnym wyjaśnieniem problemu. Podczas wizyty u Pana dr człowiek odnosi wrażenie, że dr Szendzielorz jest pewny tego co mówi, nie waha się i dysponuje ogromnym doświadczeniem. Podsumowując, same pozytywy. Gorąco polecam.

Szanowny i Drogi Panie Doktorze chcę tą drogą podziękować Panu Doktorowi za wspaniale przeprowadzoną operację mojego oka.Chcę wyrazić moje najwyższe uznanie i szacunek dla profesjonalizmu doświadczenia medycznego, za ciepło i taki ludzki, koleżeński stosunek do mojej skromnej osoby, emerytowanego Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych w Giżycku. Pan Doktor doskonale zna swoją wartość, zaangażowanie zawodowe, osiągnięcia w tej wyjątkowej dyscyplinie medycznej.My pacjenci chcemy to podkreślić z całą wyrazistością! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2015 Roku dołączę tę myśl, te słowa z głębi mojego serca; W słowach dobroci, w czystym spojrzeniu, ...

W słowach dobroci,
w czystym spojrzeniu,
W codziennym trudzie
w naszym zmęczeniu
W znakach przyjaźni i pojednania,
w modlitwie siostry,
W nauczyciela cichym mozole,
w fabryce, gabinecie, biurze , szkole.
W uśmiechu dziecka,
w natchnieniu artysty,
W bezsennej nocy ciężko chorego,
w czuwaniu matki nad dziecka kołyską.
Rodzi się Chrystus
Dar Nieba
Giżycko 12. 12 .2014r

Dr Szendzielorz jest mistrzem swojego zawodu. Miałem trudny przypadek - zaćma podwichnięta, co wymagało wszczepienia dodatkowego pierścienia napinającego. Wielu lekarzy, także w USA, nie podejmuje się takiej operacji ze względu na duże ryzyko niepowodzenia. Operacja poszła świetnie, widzę znakomicie, choć nie widziałem tym okiem nic poza plamami światła na ciemnym tle. Jestem kilka miesięcy po operacji i ostrość wzroku nadal się polepsza z miesiąca na miesiąc. Cały personel oddziału, a spędziłem tam kilka dni, byl uprzejmy, przyjazny i profesjonalny. Bardzo dziekuję. Józef Małocha, Los Angeles. Tel. 001 818 252 5933.

Odwiedzilam przed nim duzo okulistow diagnozy byly rozne ze az glowa bolala tylko P.Szendzielorz postawil dobra diagnoze i dzieki niemu widze dziekuje i polecam

swietny lekarz,pelen profesjonalizm.bardzo polecam.

swietny lekarz,pelen profesjonalizm.bardzo polecam.

Zdecydowanie polecam. Po operacji zaćmy nie tylko dobrze widzę, ale nawet po mieszkaniu obchodzę się bez okularów, co dawniej było niemożliwe.

Może i jest dobrym lekarzem, ale nie ma zupełnie szacunku dla ludzi. Człowiek na wizytę prywatną zapisuje się z pół roku wcześniej, płaci za nią 150 zł. a w poczeklani, gdzie jest tłum pacjentów i nie ma nawet dla wszystkich miejsc siedzących trzeba odczekać długie godziny na swoją kolejkę. To jest jakaś kpina z drugiego człowieka. Pan doktor chyba zagubił się w chytrości na pieniądze i zupełnie nie szanuje czasu drugiego człowieka - szkoda, bo może i dobry specjalista, ale ponieważ nie doczekałam się swojej kolejki (po 3 godzinach wyszłam, bo zapowiadało się że może o 24.00 zostanę przyjęta), nie polecę nikomu ze znajomych na pewno.

Wielce Szanowny Panie Doktorze Tą drogą chcę wyrazić moje najwyższe uznanie i szacunek Panu Doktorowi Ordynatorowi i Jego Zespołowi za wybitny profesjonalizm,,kulturę osobistą,stworzony klimat na bloku operacyjnym. To wszystko daje rękojmię pełnego zaufania człowieka do człowieka. Chcę to powiedzieć jako lekarz,pełniący funkcję ordynatora Oddziału Wewnętrznego przez kilkadziesiąt lat. Dziękuję Panu Doktorowi z głębi serca za perfekcyjną udaną operację mojego oka. Giżycko, 23.08.2011 Walerian Macicki

Wielce Szanowny Panie Doktorze

Dziękuję Panu Doktorowi z głębi serca za perfekcyjną udaną operację mojego oka.

Giżycko, 23.08.2011
Walerian Macicki

Wielkie uznanie dla dr Szyndzielorza.Leczyła się moja mama i cała rodzina. Pełen profesjonalizm. Jeżdżę z Warszawy raz w roku na wizytę kontrolną i nie chcę korzystać z innych placówek.

Operacja zaćmy (66 lat) - w obu gałkach ocznych. Przypadek bardzo trudny (siatkówka). Powszechne rokowania okulistów były raczej niepomyślne i nie skłaniały do podejmowania ryzyka. Doktor Szendzielorz powtórzył poważne obiekcje i postanowił zaryzykować. Udało się świetnie. Bez powikłań. Widzę świetnie. Doktór Jacek Szendzielorz i Jego Zespół zyskał moją ogromną wdzięczność i sympatię za wynik operacji ale również za kompetencję, dobrą organizację i modelową uprzejmość w stosunku do pacjenta - Jerzy Darowski (kom: 502.513.784)