Jacek Szewczuk

Cudowny lekarz z powołaniem! Miły, uprzejmy, sympatyczny, zawsze uśmiechnięty i bardzo opiekuńczy. Badam się u doktora Szewczuka od nastolatki, teraz prowadził moją ciążę i odbierał poród, nie zamieniła bym go na żadnego innego. Bardzo bardzo polecam.

Godny zaufani.Rzeczowy,kompetentny.Dokładny. Szkoda że już nie ma go w Bytowskim szpitalu. .

Prowadził moją ciążę od początku do rozwiązania. Był również przy porodzie. Uprzejmy, kompetentny i poświeca dużo czasu pacjentce. Miałam szczęście ze odbierał poród bo znał moja historie ciązy. Polecam tego lekarza.

Poszłam do lekarza Szewczuka jako nastolatka. Troche mnie zdenerwował tym, że chciał mi wmówić ciąże... ale nie licząc tego incydentu ogólnie polecam. Kobiety w mojej rodzinie prowadziły u niego ciąże i są bardzo zadowolone. Koszt wizyty ok 100 bo nie pamiętam już dokładnie.

Koszt wizyty ok 100 bo nie pamiętam już dokładnie.

Kompetentny, rzeczowy, rozwieje wszystkie watpliwosci!Minus to zbyt długie oczekiwanie na wizytę (czasmi poślizg 2 godzinny, dla ciężarnej siedzącej na twardym krzesle to duży dyskomfort!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bytów"?

Lucjan Krawczyk

gen. Sikorskiego 57