Jestem absolwentem warszawskiej Akademii Medycznej. Od prawie 20 lat moim życiem jest medycyna, a w szczególności zagadnienia związane ze zdrowiem i płodnością kobiety. Swoją pasję realizowałem pracując wiele lat w warunkach szpitalnych m.in. w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w Warszawie. Doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności zdobywałem pracując w Przychodni Lekarskiej „nOvum”. Okres mojej pracy w tym miejscu zaowocował zmianą mojego podejścia do problemu niepłodności. Zrozumiałem, że należy dążyć do ustalenia i rozwiązania przyczyny niepłodności, a nie do ominięcia problemu z jakim zmaga się para starająca się o ciążę. Obecnie zdobytą wiedzą dzielę się z moimi pacjentami pracując w Centrum Medycznym „”Żelazna”. Moja praca opiera się o nowoczesny model edukacji zdrowia rozrodczego, rozpoznawania płodności i planowania rodziny – NAPROTECHNOLOGY®. Jestem ginekologiem – położnikiem z II° specjalizacji, moje doświadczenie poszerzam uczestnicząc w kursach, konferencjach i zjazdach. Wspierałem akcję medialną „Nie piję w ciąży”, której ambasadorką była P. Magdalena Różczka, Czynnie brałem udział w forach dyskusyjnych dotyczących niepłodności moderowanych na portalu Onet.pl.

Sympatyczny i uprzejmy lekarz. Wysłuchał z czym przyszłam. Dziwne, że na pierwszej wizycie nie przeprowadził ze mną wywiadu odnośnie "historii choroby" ani nie zbadał mnie na fotelu ginekologicznym. Mam wrażenie, iż uprzejmość nie idzie w parze z kompetencjami.

pan doktor to najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam z chęcią do niego chodzę bez żadnego skrępowania.... Mogę powiedzieć o wszystkim a on tego wysłuchuje... POLECAM WSZYSTKIM!!!!!

pan doktor to najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam z chęcią do
niego chodzę bez żadnego skrępowania.... Mogę powiedzieć o wszystkim a on
tego wysłuchuje... POLECAM WSZYSTKIM!!!!!

Leczy mnie w klinice Novum. Naprawdę godny plecenia.

Leczy mnie w klinice Novum. Naprawdę godny plecenia.

Lekarz super, fachowy potrafi wszystko wytłumaczyć dzięki niemu będziemy mieli wymażonego dzidziusia :)

Dr jest świetnym specjalistą oraz bardzo dobrym człowiekiem. Leczyłam się u dra ok 5 lat z powodu problemów z zajsciem w ciąze oraz wcześniejszych poronień. Dzięki dr udało mi się szczęsliwie donosić trzecią ciąże. Dr bardzo o mnie dbał, nie bagatelizował żadnego niepkojącego objawu. Kiedy plamiłam specjalnie został dłużej w pracy, zeby mnie przyjąć i sprawdzić, czy z dzidzią wszystko ok. Tego typu sytuacji było dużo więcej. Polecam każdej kobiecie mającej jakiekolwiek problemy ginekologiczne, a szczególnie problemy w zajściu w ciąże. Naprawdę dusza człowiek.

Najlepszy lekarz u jakiego miałam okazję być. Profesjonalizm w każdym calu. Bardzo poważnie traktuje problem, z którym się do niego przychodzi, nic nie bagatelizuje, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy. Jest bardzo cierpliwy, miły, delikatny - jednym słowem lekarz z powołania.

Pana doktora odnalazłam po wielu wizytach u innych specjalistów w tej dziedzinie i nie zamieniłabym na żadnego innego!!! Dr, Szulc jest specjalistą w swojej dziedzinie,ufam mu bezgranicznie,bardzo uprzejmy,uśmiechnięty,bardzo delikatny podczas badania a to bardzo ważne dla kobiety. Polecam pana doktora.

Swietny ginekolog poloznik, ma doswiadczenie w leczeniu nieplodnosci, pracuje takze w Novum. Bardzo mily, tlumaczy i odpowiada na kazde pytanie. Zapobiegliwy, przyjazny. Prowadzi moja ciaze i w pelni mu ufam.