lekarz Jacek Szychliński

1,5
1,7
1,5
1,4

Podejście pana doktora to kompletna porażka. Podważa opinie lekarskie I to strasznie. Badanie w jego wykonaniu tragedia. Reka badana opuchnięte A ten twierdzi że może być. Olewa skargi na niedowlad reki. Dno I bombelki.skarga I odwołanie poszło na konowala.

Miałam zwichnięty bark i zapalenie kaletki. Dwa miesiące intensywnego bólu, leczenie zastrzykami, potem rehabilitacja. Po pół roku odczuwam ból barku w pewnych pozycjach np. podczas snu na prawym boku. Ręka nie jest w pełni sprawna, nie mogę wykonywać niektórych czynności (zapinanie biustonosza, podniesienie np. kubka z herbatą wyprostowaną ręką). Wg pana lekarza orzecznika Szychlińskiego wszystko jest OK, ponieważ mogę podnosić rękę w górę i w bok, a odszkodowanie za wypadek w pracy nie należy mi się, ponieważ ZUS i tak wywiązał sie z przepisów, płacąc 100% za moje zwolnienie lekarskie. Pan lekarz orzecznik nawet nie spojrzał na rtg i usg z opisami ani na żadne inne dokumenty. Na moją uwagę, że kość obojczyka inaczej teraz wygląda (jest bardziej wystająca) niż przed wypadkiem, pan lekarz orzecznik stwierdził, że nie przeszkadza to mojej urodzie. Odwołałam się od orzeczenia. A konsultacji u pana lekarza Szychlińskiego absolutnie nie polecam...

Kpina, pan na lekarza się nie nadaje bardziej na urzędnika ,olewające podejście do pacjentów, nie polecam !

Byłam dzisiaj u Pana dr.Szychlińskiego, jestem ogólnie bardzo zadowolona, jest dokładny, o wszystko wypyta, pozwoli także się wypowiedzieć na temat dolegliwości, każdemu polecam.

nigdy więcej do czynienia z tym "lekarzem",nie uprzejmy,wszystko wie bez badań i bawi się w ręce które leczą

Wciąż poszukujesz "Lekarz orzecznik ZUS Szczecin"?

Remiguisz Kubacki

Elżbieta Patura